• UAB BEST BALTIC Hotels pasiūlymas klubo nariams ir jų partneriams visoms teikiamoms paslaugoms 10% nuolaida
 • UAB BEST BALTIC Hotels pasiūlymas klubo nariams ir jų partneriams visoms teikiamoms paslaugoms 10% nuolaida

  UAB BEST BALTIC Hotels siūlo išskirtinę galimybę klubo nariams ir jų partneriams pailsėti ir pasinaudoti visomis teikiamomis paslaugomis su 10% nuolaida. Mes galime Jums pasiūlyti net 6 viešbučius įvairiuose Lietuvos miestuose. Čia ne tik prabangiai pailsėsite, bet ir galite suorganizuoti konferenciją, seminarą, pobūvį ar asmeninę šventę.

  4* viešbutis Best Western „Vilnius“ – jaukumas ir aukščiausia kokybė multikultūrinio miesto centre

  Lietuvos sostinės centre, moderniame verslo, prekybos ir pramogų rajone sėkmingai veikiantis viešbutis Best Western „Vilnius“ miesto svečių ir verslo keliautojų vertinamas dėl aukštos paslaugų kokybės, profesionalaus aptarnavimo ir jaukaus interjero. Strategiškai patogi vieta – šalia Neries upės, netoli Vilniaus senamiesčio, kurio svarbiausi objektai – Katedra, Valdovų rūmai, Gedimino pilis, vilniečių ir miesto svečių mėgstamos Pilies ir Vokiečių gatvė – ir dėmesys svečiui – tobula viešbučio vizitinė kortelė.

  www.vilniushotel.eu

  4*+ viešbutis Best Western „Santaka“ – solidi patirtis, svetingumas ir aristokratiška aplinka

  BEST WESTERN Santakos viešbutis Kaune. Gražius senųjų aristokratų namus primenantys kambariai patiks tiek trokštantiesiems privatumo, ramybės ir poilsio, tiek norintiesiems pasirengti svarbiam susitikimui ar nusiteikti rimtoms deryboms. Apsilankykite viešbutyje ir būsite sužavėti malonaus aptarnavimo, išskirtinio dėmesio ir skoningos aplinkos! Garantuojame – „Europoje“ kaskart atrasite ką nors nauja ir nematyta! Gal ragaudami nepriekaištingų patiekalų, gėrėdamiesi gražiu jų patiekimu prisiminsite, kaip vaišinotės kokiame nors Paryžiaus restoranėlyje?.. O kai vakarėjant stiklinį „Europos“ stogą papuošia žvaigždes simbolizuojantys šviestuvai, čia praleisti laiką vieniems ar su draugais ypač jauku ir malonu.

  www.santakahotel.eu

  4* viešbutis Best Baltic „Kaunas“ – prašmatni klasika, atida svečiui ir įsimintina vertė

  Šalia Laisvės alėjos įkurtas viešbutis Best Baltic „Kaunas“ miesto svečių mėgstamas ir vertinamas dėl šviesių, jaukių kambarių, subtilių interjero sprendimų, profesionalaus aptarnavimo ir patogaus susisiekimo. Šiuolaikiškai įrengti kambariai.

  http://bestbaltichotels.eu/kaunas/

  4* viešbutis Best Baltic „Druskininkai Central“ – harmoningas poilsis ištaigingame kurorte

  Viešbutis Best Baltic „Druskininkai Central“ įkurtas visus metus veikiančio kurorto senamiestyje, šalia druskų gydyklų, vandens pramogų parko, pėsčiųjų alėjos, M.K.Čiurlionio muziejaus, konferencijų centro, lauko teniso kortų, miesto paplūdimio, pasivaikščiojimo bei dviračių takų. Viešbutis – autentiškame pastate, kuriame nuo 1909 metų veikė pasaulyje garso skulptoriaus Žako Lipščico tėvų valdomas viešbutis.

  http://bestbaltichotels.eu/druskininkai/

  4* viešbutis-restoranas Best Baltic „Panemunės pilis“ – šimtmečių dvasia, prabanga ir komfortas

  Klasicistinėmis detalėmis dekoruotos pilies kambarius, pavadintus pilyje gyvenusių istorinių asmenybių vardais, puošia kruopščiai atrinkta XVIII-XIX antikvarinių baldų kolekcija. Išrankiausio viešbučio-restorano Best Baltic „Panemunės pilis“ svečio akį džiuginantis ištaigingas interjeras kelia pasigerėjimą autentiškomis lovomis, spintomis, spintelėmis, sofomis, krėslais, staleliais, žvakidėmis, gobelenais ant sienų ir reto grožio kilimais. Kiekviename kambaryje – pagal individualų užsakymą Vokietijoje išausta patalynė su karališkomis lelijomis, erdves skaidančios draperijos, karališką pojūtį suteikiantys lovų baldakimai.

  http://bestbaltichotels.eu/panemune/

  4* viešbutis Best Baltic „Palanga” – subtili elegancija ir rafinuotas skonis Baltijos pajūryje

  Vos už 500 metrų nuo Baltijos jūros, pačiame kurorto centre įkurtame klasika alsuojančiame viešbutyje Best Baltic „Palanga” svečių laukiama visus metus. Dėmesiu apgaubti poilsiautojai gali lepintis SPA malonumais, patogiu panoraminiu liftu, apsistoti išskirtinai net dvidešimtyje liukso klasės kambarių, pajūrio pušynais grožėtis ir tik pro standartinių kambarių balkonus.

  http://bestbaltichotels.eu/

  Ar tikrai norite apsikeisti duomenimis?

  Pasiūlymai skirti tik Kauno PPA rūmų nariams. Kad galėtumėte matyti detalesnę informaciją ir susisiekti su pasiūlymo teikėju, prašome prisijungti prie Nario zonos
Skip to content