• Rūmų atstovai darbo grupėse

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovų darbo grupėse, komisijose, tarybose sąrašas 2019 m.

    Eil. Nr. Darbo grupės pavadinimas Atstovo vardas, pavardė, pareigos
    Nacionalinis lygmuo
    1. Darbo grupė su smulkaus verslo apmokestinimu susijusiems klausimams nagrinėti prie Finansų ministerijos Narė – Vaida Butkuvienė, Kauno PPAR viceprezidentė, Kauno finansininkų klubo pirmininkė, UAB „Aurita“ vadovė
    2. Nacionalinės pramonės skaitmeninimo platformos „Pramonė 4.0“ standartizavimo ir teisinio reguliavimo darbo grupė Olga Grigienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė
    3. Lietuvos SVV taryba Narys – Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius
    4. Geresnio reguliavimo priežiūros komisija prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Narys – Zigmantas Dargevičius, Kauno PPAR prezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius; pakaitinis – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
    5. Tarpžinybinė komisija kovai su korupcija koordinuoti prie Teisingumo ministerijos Narys – Evaldas Rapolas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ partneris
    6. Trišalė taryba prie Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Narė – Aušra Kerzienė, Kauno PPA rūmų Personalo vadovų klubo pirmininkė, UAB „SDG“ personalo vadovė
    7. Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos (GPAIS) darbo grupė Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    8. Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo sistemai tobulinimo darbo grupė prie Aplinkos ministerijos

    Narys – Evaldas Sauliūnas, UAB „Kauno stiklas“ direktorius

    Pakaitinis narys – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė

    9. Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos komisija prie Trišalės tarybos Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ Teisės departamento vadovė
    10. Apgyvendinimo, maitinimo ir kelionių organizavimo paslaugų, sportinės veiklos, pramogų ir poilsio organizavimo sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Komiteto pirmininkė – Sima Giržadaitė, UAB „Miesto alėja“ direktorė
    11. Finansinės ir draudimo veiklos, apskaitos, buhalterijos ir audito, nekilnojamojo turto operacijų sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Narė – Vaida Butkuvienė, Kauno PPA rūmų viceprezidentė, UAB „Aurita“ direktorė
    12. Kūrybinės, meninės ir pramogų organizavimo, bibliotekų, archyvų, muziejų ir kitos kultūrinės veiklos sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Narys – Dainius Lanauskas, VšĮ „Gražinkime Kauną“ direktorius
    13. Medienos ir medienos gaminių, baldų, popieriaus ir popieriaus gaminių gamybos sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Narys – Alfonsas Meškauskas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, UAB „Baldai Jums“ generalinis direktorius
    14. Naftos produktų, chemikalų ir chemijos produktų, vaistų pramonės gaminių ir farmacijos preparatų, guminių ir plastikinių gaminių, kitų nemetalo mineralinių produktų gamybos sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Narė –  Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ generalinė direktorė
    15. Paslaugų administravimo, aptarnavimo, organizacijų ir įstaigų veiklos sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Narys –  Andrius Verbyla, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris
    16. Spausdinimo, leidybinės veiklos, televizijos ir radijo programų gamybos ir transliavimo, informacinių paslaugų, reklamos ir rinkos tyrimų sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Narė – Audronė Jankuvienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Viešųjų ryšių vadovė
    17.

    Švietimo, mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos sektorinis profesinis komitetas

    (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras)

    Narė – Aušra Misonė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
    18. Telekomunikacijų, kompiuterių programavimo, konsultacinės ir susijusios veiklos sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Narys –  Vytautas Vaškevičius, UAB „Sekasoft“, UAB „ICY soft“ direktorius
    19. Viešojo valdymo, gynybos, teisingumo ir teisminės veiklos, viešosios tvarkos ir apsaugos, priešgaisrinių tarnybų veiklos sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras) Narys – Evaldas Ulevičius, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktorius
    20. Žemės ūkio, miškininkystės, žuvininkystės ir maisto produktų gamybos sektorinis profesinis komitetas (Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centras)

    Pirmininko pavaduotoja  – Karolina Žekaitė, UAB SDG mokymo centro direktorė

    Narė – Sandra Nezabitauskienė, SC „Volfas Engelman“ personalo ir administracijos direktorė

    21. Lietuvos arbitražo teismo valdyba Narys – Evaldas Rapolas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ partneris
    22. Studijų kokybės vertinimo centro Aukštųjų mokyklų studijų programų vertinimo ekspertai

    Deleguoti kandidatai į tarptautines ekspertų grupes studijų programų kokybės vertinimui:

    Evaldas Rapolas, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ advokatas, Kauno PPA rūmų tarybos narys

    Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ teisės departamento vadovė

    Rūta Jasienė, UAB „SDG grupė“ personalo ir komunikacijos direktorė

    Rūta Klimašauskienė, UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ mokymų grupės vadovė

    Saulius Davainis, VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės Socialinės veiklos skyriaus vadovas

    Valentina Bereznaja-Demidenko, Jonavos rajono Socialinių paslaugų centro direktorė

    23. Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo stebėsenos komisija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    24. Tautinio paveldo produktų taryba prie Žemės ūkio ministerijos Narys – Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka“ direktorius
    25.

    VMI i.SAF-T informacinės sistemos (projekto) įgyvendinimo darbo grupė

    Nariai:

    Kęstutis Skrodenis, UAB „Softera Baltic“ verslo informacinių sistemų konsultantas

    Žydra Visockienė, UAB „SDG group“ finansų direktorė

    26.

    VMI ESKIS plėtros /modifikavimo projekto darbo grupė (e.VMI ir Mano VMI sistemos tobulinimo, papildomų funkcionalumų ir naujų paslaugų mokesčių mokėtojams kūrimo projektas)

     

     

    Nariai:

    Žydrūnas Bielskis, UAB „Kauno buhalterijos centras“ direktorių

    Redą Staškūnienė, UAB „Skaitlita“ direktorė

    Aušra Joniūnienė, UAB „Gražina Buckiūnienė ir partneriai“ direktorės pavaduotoja

    27. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ES projekto „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ platforma pažangos vertinimui Narė – Rūta Jasienė, UAB „SDG grupė“ personalo ir komunikacijos direktorė
    28. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų instituto taryba Narys – Benjaminas Žemaitis, Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas
    29. Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurso paraiškų vertinimo komisija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Narė – Fausta Šeputytė, Kauno PPAR tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė
    Regioninis lygmuo
    30. Kauno regiono plėtros taryba

    Nariai:

    Benjaminas Žemaitis, Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas.

    Eduardas Jasas, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „SDG“ generalinis direktorius

    Fausta Šeputytė, Kauno PPAR tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė

    Ramūnas Miliauskas, AB „Achema“ generalinis direktorius

    Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ generalinė direktorė

    Vytis Arlauskas, UAB „Hegelmann transporte“ finansų direktorius

    31. Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Sumani pramonė ir logistika“

    Nariai:

    Mindaugas Jonuškis, UAB „Novameta“ direktorius

    Vytis Arlauskas, UAB „Hegelmann transporte“ finansų direktorius

    32. Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Mokslas, technologijos ir inovacijos“

    Nariai:

    Darius Tumynas, UAB „Kauno švara“ generalinis direktorius

    Paulius Astromskis, advokatų profesinės bendrijo „Viliušis ir partneriai“ advokatas, partneris

    33. Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Kultūrinės ir kūrybinės industrijos, turizmas“

    Nariai:

    Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius

    Živilė Vaitkūnienė, UAB „Aša“ direktorė

    34. Marijampolės regiono plėtros taryba Narys – Evaldas Ulevičius, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktorius
    35.

    Marijampolės regiono specializacijos darbo grupė

     

    Grupės vadovas – Evaldas Ulevičius, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktorius
    36. Kauno regiono muitinės konsultacinio komiteto pakomitetis prie Kauno teritorinės muitinės

    Nariai:

    Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė

    Audronė Gataveckienė, UAB „Marijampolės pieno konservai“ vyr. deklarantė

    37. Kauno technologijos universiteto Verslo taryba Narys – Benjaminas Žemaitis, Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas
    38. Kauno regiono plėtros agentūra Atstovė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    39. Kauno regiono plėtros plano iki 2020 m. koordinavimo konsultacinė darbo grupė Narė – Vera Mileikienė, Kauno PPA rūmų verslo bendruomenės skyriaus vadovė
    40. Marijampolės regiono plėtros 2014 – 2020 m. darbo plano rengimo grupė Narė – Danutė Liukinevičienė, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja
    Vietinis (savivaldybių) lygmuo
    41. Kauno technikos profesinio mokymo centro mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacinė komisija
    42. Verslo taryba prie Kauno miesto savivaldybės

    Pirmininkas – Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų asociacijos prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas.

    Nariai:

    Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius

    Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka“ direktorius

    Algimantas Anužis, Kauno PPA rūmų tarybos narys, AB „Kauno energija“ valdybos narys

    Olga Grigienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė

    43. Jonavos miesto vietos veiklos grupė Atstovė – Dalia Sinkevičienė, Kauno PPA rūmų Jonavos filialo direktorė
    44. Darbo ginčų nagrinėjimo komisijos prie Valstybinės darbo inspekcijos Kauno teritorinio skyriaus

    Narės:

    Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ teisės departamento vadovė

    Jūratė Jankauskienė, UAB „SDG“ konsultacijų departamento auditorė – ekspertė

    Rūta Jasienė, UAB „SDG grupė“ personalo ir komunikacijos direktorė

    Lina Vaitkevičienė, UAB „SDG“ konsultacijų departamento direktorė – ekspertė

    Eglė Makselytė, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ vadovė

    Raimonda Valutienė, individuali veikla, UAB „Helisota“ darbų saugos specialistė

    Rūta Jocytė, UAB „Topo Grupė“ personalo vadovė

    Jūratė Korkuzienė, KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanato administratorė

    45. Marijampolės savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo komisija Narė – Danutė Liukinevičienė, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja
    46. Kauno apskrities kolegijų ir profesinio mokymo įstaigų pertvarkos darbo grupė prie Kauno regiono plėtros tarybos

    Vidas Butkus, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, AB „Kauno Baltija“ generalinis direktorius

    Mindaugas Misiūnas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas

    Daina Rožnienė, Kauno taikomosios dailės mokyklos direktorė, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos tarybos narė

    Olga Grigienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė

    47. Aleksoto vietos veiklos grupė Valdybos narys – Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas
    48. Žaliakalnio vietos veiklos grupė Valdybos narys – Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius
    49.

    Šakių miesto vietos veiklos grupė

    Nariai:

    Vitalijus Bogovičius, UAB „Vitremsta“ direktorius,

    Odeta Bakienė, UAB „Audrokesta“ finansininkė – buhalterė,

    Justė Bakytė UAB „Gulbelė“ vyresnioji buhalterė

    50. Kėdainių miesto vietos veiklos grupė Valdybos pirmininkas – Dainius Cibulskis, Kauno PPA rūmų Kėdainių atstovybės vadovas, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius
    51. Kauno moters užimtumo informacijos centras Tarybos narė – Loreta Purvainienė, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ Verslo paslaugų vadovė
    52. Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atvirtos prieigos centro Kauno apskrities teritorijoje (STEAM – AP) valdymo komitetas ir darbo grupė Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    53. Vartojimo ginčų komisijos Kauno ir Marijampolės apskrityse

    Nariai:

    Vita Paršaitytė, advokato padėjėja, Gintarė Butkutė, teisininkė „Vilušis ir Astromskis“, advokatų profesinė bendrija

    54. Kauno rajono savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo fondo valdyba Narys – Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka“ direktorius.
    55.

    Jonavos rajono Trišalė taryba

    Nariai:

    Alfonsas Meškauskas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, Kauno PPA rūmų Jonavos filialo tarybos pirmininkas, UAB „Baldai jums“ generalinis direktorius

    Edmundas Mulokas (Kauno PPA rūmų Jonavos filialo tarybos narys, UAB „Jonavos paslaugos“ direktorius)

    56.

    Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamento Šakių skyriaus vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos ir priežiūros komisija

    Vitalijus Bogovičius, UAB „Vitremsta“ direktorius
    57. Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamento Prienų skyriaus vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos ir priežiūros komisija

    Nariai:

    Lina Dužinskienė, Kauno PPA rūmų Prienų atstovybės vadovė, UAB „Ekofrisa“ direktorė

    Vytautas Mačiulis, UAB „Sportinė aviacija ir Ko” direktorius

    58. Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamento Marijampolės skyriaus vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos ir priežiūros komisija Narė – Dana Liukinevičienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja
    59. Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Kėdainių skyriaus vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos ir priežiūros komisija

    Narys – Egidijus Žaltauskas, Kėdainių krašto kredito unijos, administracijos vadovas

     

    60. Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamento Kauno 3-iojo skyriaus vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos ir priežiūros komisija Narys – Algimantas Stasys Anužis, Kauno PPA rūmų tarybos narys, AB „Kauno energija“ valdybos narys
    61. Jonavos politechnikos mokyklos taryba

    Nariai:

    Dalia Sinkevičienė, Kauno PPA rūmų Jonavos filialo direktorė

    Edmundas Damaševičius, UAB „Iremas“ generalinis direktorius

    Remigijus Osauskas, UAB „investicibnių sprendimų grupė“ direktorius

    62. Kėdainių profesinio rengimo centro taryba

    Tarybos pirmininkas:

    Dainius Cibulskis, Kauno PPA rūmų Kėdainių filialo tarybos pirmininkas, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius

    Nariai:

    Daina Balasevičienė, Kauno PPA rūmų Kėdainių filialo direktorė

    Egidijus Augutavičius, UAB „Sakret“ gamybos vadovas

    63. Marijampolės kolegijos taryba Pirmininko pavaduotojas – Kęstutis Svitojus, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo pirmininkas, UAB „Mantinga“ generalinis direktorius
    64. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos taryba

    Pirmininkas – Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė

    Narys – Eugenija Galkauskienė, IĮ E. Galkauskienės įmonės „Eustilija“ direktorė

    65. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro taryba

    Nariai:

    Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė

    Kristina Kavaliauskienė, UAB „Best Baltic Hotels“, UAB „Liuks NT“ direktoriaus pavaduotoja

    66. Kauno informacinių technologijų mokyklos Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija Narė – Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
    67. Kauno taikomosios dailės mokyklos mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija Narė – Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
    Tarptautinis atstovavimo lygmuo
    68. Europos darbuotojų judėjimo laisvės patariamasis komitetas prie Europos Komisijos

    Narė – Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ teisės departamento vadovė

    Pakaitinė narė – Aušra Kerzienė, Kauno PPA rūmų Personalo vadovų klubo pirmininkė, UAB „SDG grupė“ personalo vadovė

    69. Darbuotojų saugos ir sveikatos darbe komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė – Agnė Jaraitė, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė
    70. Teisės reikalų komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    71. Tvarios plėtros komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narys – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
    72. Mokymų (švietimo ir profesinio rengimo) komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė – Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
    73. Įmonių politikos komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė – Agnė Jaraitė, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė
    74. Tarptautinių prekybos rūmų (ICC) nelengvatinės prekių kilmės sertifikatų nuolatinė darbo grupė Narys – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
    75.

    Eurochambres fokus grupė: vidinė organizacija (ang. internal organisation)

    Narė – Olga Grigienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė
    76. Eurochambres lobistinės veiklos grupė Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    77. Eurochambres narių įsitraukimo grupė Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    78. Eurochambres komunikacijos grupė Narė – Sigita Šušienė, Kauno PPA rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė
    79. Eurochambres projektinės veiklos grupė Narė – Agnė Jaraitė, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė
    80.

    Eurochambres „narys – nariui“ programos grupė

    Narė – Vera Mileikienė, Kauno PPA rūmų verslo bendruomenės skyriaus vadovė
    Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos vidaus darbo grupės
    81.

    Prekių kilmės sertifikatų ekspertų darbo grupė

     

    Vadovas – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų  kancleris

    Narė: Jurgita Sapitavičienė, Kauno PPA rūmų administravimo skyriaus specialistė

    82. Projektų biuras Narys – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
    83. Tarptautinių ryšių komitetas Narė – Agnė Jaraitė, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė
    84.

    Darbo grupė profesinio mokymo ir pameistrystės klausimais

    Vadovė – Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
    85. Regionų plėtros komitetas Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    86. Darbo grupė PPAR priskirtų administracinių funkcijų tobulinimui (VRM) Narys – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
Skip to content