• Erasmus for young entrepreneurs

  Erasmus for young entrepreneurs

  Projekto pavadinimas: „Erasmus for young entrepreneurs“

  Projekto Nr. 652943 – Gymnasium VII

  Projekto trukmė: 2015-02-01 – 2017-01-31

  Koordinatorius – Venecijos prekybos ir pramonės rūmai (Italija)

  Partneriai: Flandrijos verslo plėtros agentūra (Belgija), Briuselio regiono verslo plėtros agentūra (Belgija), Cantaprijos prekybos ir pramonės rūmai (Italija), Friuli Inovacijų centras (Italija), Agro business park (Danija), Estijos prekybos ir pramonės rūmai (Estija), Turku science park (Suomija), Innovation center Iceland (Islandija), Liublijanos technologijų parkas (Slovėnija), TenderAuditor (Vengrija), ALMI Foretagspartner Jonkoping (Švedija) Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

  Projekto tikslas

  Programa padeda būsimiems Europos verslininkams įgyti įgūdžių, reikalingų siekiant įsteigti ir(arba) sėkmingai valdyti mažą įmonę Europoje. Nauji verslininkai įgyja gebėjimų bei keičiasi žiniomis ir verslo idėjomis su patyrusiu verslininku, pas kurį vieši ir su kuriuo bendradarbiauja nuo vieno iki šešių mėnesių. Viešnagė iš dalies finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

  Kas gali dalyvauti?

  • Nauji verslininkai, tvirtai nusprendę pradėti savo verslą arba tie, kurie jau yra įsteigę savo verslą ne anksčiau kaip prieš trejus metus.

  • Patyrę verslininkai, turintys arba vadovaujantys mažajai ar vidutinei įmonei kitoje programoje dalyvaujančioje šalyje.

  Nauda

  Jei esate naujas verslininkas, galėsite dalyvauti intensyviuose mokymuose darbo vietoje, t.y. mažojoje arba vidutinėje įmonėje kitose programoje dalyvaujančiose šalyse. Tai palengvins sėkmingą jūsų verslo pradžią arba pagerins jūsų naujos įmonės padėtį. Kiti privalumai: atsivėrusios naujos rinkos, tarptautinis bendradarbiavimas ir realios galimybės rasti verslo partnerių užsienyje, su kuriais galėtumėte bendradarbiauti.

  Jei esate priimantysis verslininkas, jums naudos suteiks motyvuoto naujo verslininko pažangios idėjos jūsų verslui, nes jis gali turėti specialių įgūdžių ar žinių toje srityje, kurioje jūs neturite patirties, ir kurie gali padidinti jūsų žinias ir pagerini įgūdžius. Dauguma priimančiųjų verslininkų taip džiaugiasi įgyta patirtimi, kad nusprendžia ir vėliau priimti naujus verslininkus.

  Šis bendradarbiavimas iš tiesų naudingas visiems, kadangi suteikia galimybę jums abiems atrasti naujas Europos rinkas ar verslo partnerius, kitokius verslo vykdymo būdus.

  Kalbant apie ilgalaikę naudą pasakytina tai, kad jūs turėsite daug galimybių užmegzti naujus verslo ryšius ir galbūt net nuspręsite tęsti bendradarbiavimą kaip ilgalaikiai verslo partneriai (pvz., steigdami bendrąsias įmones, vykdydami subrangos veiklą, vystydami subrangovo ir tiekėjo santykius ir kt.).

  Daugiau informacijos galite gauti skambindami žemiau nurodytais kontaktais arba projekto tinklalapyje: www.erasmus-entrepreneurs.eu

Skip to content