• Erasmus for young entrepreneurs
 • Erasmus for young entrepreneurs

  Erasmus for young entrepreneurs

  Projekto pavadinimas: „Erasmus for young entrepreneurs“

  Projekto Nr. 833230 – Gymnasium NEXT II

  Projekto trukmė: 2019-02-01 – 2022-01-31

  Koordinatorius – Venecijos prekybos ir pramonės rūmai (Italija)

  Partneriai:

  Flandrijos verslo plėtros agentūra (Belgija), Briuselio regiono verslo plėtros agentūra (Belgija), Koventrio universitetas (Didžioji Britanija), EISC Europos paslaugų informavimo centras (Didžioji Britanija), Sabadell regino ekonominės plėtros agentūra (Ispanija), , Innogate to Europe konsultacinė kompanija (Ispanija), Liublijanos technologijų parkas (Slovėnija), Italijos prekybos rūmai Vokietijoje (Vokietija), Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

  Projekto tikslas

  Programa padeda būsimiems Europos verslininkams įgyti įgūdžių, reikalingų siekiant įsteigti ir(arba) sėkmingai valdyti mažą įmonę Europoje. Nauji verslininkai įgyja gebėjimų bei keičiasi žiniomis ir verslo idėjomis su patyrusiu verslininku, pas kurį vieši ir su kuriuo bendradarbiauja nuo vieno iki šešių mėnesių. Viešnagė iš dalies finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

  Kas gali dalyvauti?

  • Nauji verslininkai, tvirtai nusprendę pradėti savo verslą arba tie, kurie jau yra įsteigę savo verslą ne anksčiau kaip prieš trejus metus.
  • Patyrę verslininkai, turintys arba vadovaujantys mažajai ar vidutinei įmonei kitoje programoje dalyvaujančioje šalyje.

  Nauda

  Jei esate naujas verslininkas, galėsite dalyvauti intensyviuose mokymuose darbo vietoje, t.y. mažojoje arba vidutinėje įmonėje kitose programoje dalyvaujančiose šalyse. Tai palengvins sėkmingą jūsų verslo pradžią arba pagerins jūsų naujos įmonės padėtį. Kiti privalumai: atsivėrusios naujos rinkos, tarptautinis bendradarbiavimas ir realios galimybės rasti verslo partnerių užsienyje, su kuriais galėtumėte bendradarbiauti.

  Jei esate priimantysis verslininkas, jums naudos suteiks motyvuoto naujo verslininko pažangios idėjos jūsų verslui, nes jis gali turėti specialių įgūdžių ar žinių toje srityje, kurioje jūs neturite patirties, ir kurie gali padidinti jūsų žinias ir pagerini įgūdžius. Dauguma priimančiųjų verslininkų taip džiaugiasi įgyta patirtimi, kad nusprendžia ir vėliau priimti naujus verslininkus.

  Šis bendradarbiavimas iš tiesų naudingas visiems, kadangi suteikia galimybę jums abiems atrasti naujas Europos rinkas ar verslo partnerius, kitokius verslo vykdymo būdus.

  Kalbant apie ilgalaikę naudą pasakytina tai, kad jūs turėsite daug galimybių užmegzti naujus verslo ryšius ir galbūt net nuspręsite tęsti bendradarbiavimą kaip ilgalaikiai verslo partneriai (pvz., steigdami bendrąsias įmones, vykdydami subrangos veiklą, vystydami subrangovo ir tiekėjo santykius ir kt.).

  Daugiau informacijos galite gauti skambindami žemiau nurodytais kontaktais arba projekto tinklalapyje: www.erasmus-entrepreneurs.eu

  Kontaktai:

  Greta Šimukauskaitė, greta.simukauskaite@chamber.lt, 8 611 89 890.


  2020-08-12

  Jaunimo dienos Prienuose akimirkos

  Ačiū visiems dalyvavusiems jaunimo dienoje Prienuose! Buvo smagu sudalyvauti diskusijoje bei paskatinti visus nebijoti siekti savo tikslų ir atrasti galimybes mokytis bei semtis patirties. Daugiau renginio akimirkų: https://www.facebook.com/LaimingasPrienuKrastas


  2020-08-10

  Kviečiame į jaunimo dieną Prienuose


  Visus jaunuosius Prienų verslininkus arba svajojančius turėti savo verslą, kviečiame susitikti Prienuose jau šį trečiadienį. Padiskutuosime apie tai kaip paskatinti jaunimo verslumą ir kokias galimybes suteikia „Erasmus jauniesiems verslininkams“ programa.


  2020-07-29

  Europos parlamento narys Petras Auštrevičius apie EYE programą

  „EYE padeda verslininkams užmegzti ryšį visoje ES ir gauti žinių apie visus Europos ženklų rinkos ypatumus“ – kaip vieną iš programos teikiamų privalumų įvardija Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius.

  Kuo dar naudinga ši programa ir kodėl verta joje sudalyvauti, galite pamatyti trumpame video:

  https://bit.ly/2RmMOGN


  2020-03-30

  EYE mainai: gaukite patirtį, kuri reikalinga norint sėkmingai pradėti savo verslą

  Kviečiame artimiau susipažinti su „Erasmus jauniesiems verslininkams“ programa ir jos teikiama nauda bei galimybėmis. Išnaudokite šį laiką ir susidariusią situaciją prasmingai: planuodami savo ateitį ir kurdami ateities vizijas. Dėl konsultacijų ir detalesnės informacijos apie programą, susisiekite su programos koordinatore Greta Šimukauskaite (greta.simukauskaite@chamber.lt)

  https://bit.ly/2FeqOLf


  2020-02-15

  Vilniaus knygų mugė 2020

  Atšventusi savo dvidešimtmetį, 2020-uosius metus Vilniaus knygų mugė pasitinka su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Mugė verčia naują puslapį ir kviečia ieškoti naujų atvirų saviraiškos formų, eksperimentuoti, kurti tai, kas aktualu, įdomu ir svarbu kiekvienam iš mūsų. 2020 m. vasario 20–23 d. mugė taps nekasdienių susitikimų, pokalbių, nuomonių, nesibaigiančių atradimų vieta, kur laukiami visi!

  Kviečiame apsilankyti vasario 21 d. mugėje veiksiančiame Europos sąjungos stende ir išgirsti apie „Erasmus jauniesiems verslininkams“ programos galimybes bei buvusios programos dalyvės Lauros patirtį.

  Detalesnė informacija ir programa: https://bit.ly/32dYOAq


  2020-01-31

  Penktadienio kontaktų rytas

  Apie verslo partnerių paieškos užsienyje galimybes ir tarptautinius jaunųjų verslininkų mainus susirinkusiems KPPAR nariams šiandien pasakojo rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė Agnė Jaraitė ir Švietimo ir mokslo skyriaus specialistė Greta Šimukauskaitė. Renginio nuotraukas rasite galerijoje.


  2020-01-22

  Verslo popietė Jonavoje

  Šiandieną apie „Erasmus jauniesiems verslininkams“ projektą kalbėjomės su Jonavos verslininkais. Ačiū visiems susirinkusiems. Renginio nuotraukas rasite galerijoje.


  2019-11-14

  Paroda „Moters pasaulis 2019“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiandieną parodoje „Moters pasaulis 2019“. Aplankykite mūsų stendą, kur švietimo ir mokslo skyriaus specialistė Greta Šimukauskaitė, papasakos Jums kaip galite išvykti semtis verslo vadovavimo patirties į kitas Europos šalis, pasinaudojant „Erasmus jauniesiems verslininkams“ programos galimybėmis.


  2019-10-18

  Atvirų durų diena Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

  Šiandieną visi dalyvavusieji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vykusioje atvirų durų dienoje, galėjo susipažinti su mūsų vykdomomis veiklomis bei įgyvendinamais projektais. Apie vieną iš projektų „Erasmus jauniesiems verslininkams“ visiems susidomėjusiems papasakojo švietimo ir mokslo skyriaus asistentė Rosita Sangavičienė. Jeigu ir Jūs domitės šia galimybe, apsilankykite projekto svetainėje: https://www.erasmus-entrepreneurs.eu/index.php?lan=lt

  Renginio nuotraukas rasite galerijoje.


  2019-10-14

  Susitikimas su programos dalyve iš Ispanijos

  Šiandien Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose susitikome su „Erasmus jauniesiems verslininkams“ dalyve iš Ispanijos, kuri 6 mėnesius semsis patirties Lietuvoje, pas vieną iš mūsų programoje dalyvaujančių priimančiųjų verslininkių. Susitikimo metu aptarėme būsimas veiklas, ateities verslo planus bei partnerystės tarp abiejų  šalių verslininkų perspektyvas.

  Primename, kad programoje gali dalyvauti ne tik norintys semtis verslo kūrimo bei valdymo patirties, bet ir verslininkai, kurie jos turi jau daugiau nei 3 metus ir norėtų savo žiniomis pasidalinti su jaunaisiais verslininkais iš kitų Europos šalių.


  2019-10-11

  Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“

  Nuo šiandienos laukiame visų parodoje „Rinkis prekę Lietuvišką“, kuri vyksta  Žalgirio arenoje. Užsukite į mūsų stendą, kur galėsite susipažinti su „Erasmus jauniesiems verslininkams“ programos teikiamomis galimybėmis bei dar daugeliu kitų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vykdomų veiklų.

  Renginio nuotraukas rasite galerijoje.


  2019-09-19

  Agnės patirtis mokantis juvelyrikos paslapčių Portugalijoje

  Šiandieną džiaugiamės, didžiuojamės ir skubame pasidalinti vienos iš programos “Erasmus jauniesiems verslininkams” dalyvių sėmės istorija. Susipažinkite, Agnė Kanapeckaitė!

  Kaip interviu teigia pati Agnė jos kelionė prasidėjo nuo pinamų kasų draugėms, tuomet radosi iniciatyvos socialiniuose tinkluose, komerciniai renginiai ir suvokimas, jog norisi daugiau. Kūrėja susikrovė lagaminus ir išsikraustė į Portugaliją mokytis juvelyrikos. Štai tokį gyvenimo perversmą įvykdžiusi juvelyrė sako, kad papuošalų gamyba ne tik užkariavo jos charakterį, bet dabar ji turi daugiau variacijų puošiant nuotakas bei galimybių tobulinti savo įgūdžius.

  Daugiau apie Agnės patirtį bei veiklą galite išgirsti jos interviu LRT televizijai bei apsilankę jos puslapyje Feisbuke:

  https://bit.ly/2FmGT1j

  https://www.facebook.com/letshair

   


  2019-09-03

  EYE programos galimybės pristatytos Jonavoje

  Šiandieną apie „Erasmus jauniesiems verslininkams“ kalbėjomės Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų, Jonavos filialo surengtose atvirų durų dienose. Norėtumėte sužinoti daugiau apie šią programą? Kreipkitės į mūsų darbuotojus arba apsilankykite projekto svetainėje:

  https://www.erasmus-entrepreneurs.eu/index.php?lan=lt


  2019-04-11

  Paroda „Namų pasaulis 2019“

  Nuo šiandien iki pat balandžio 14 dienos Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja jau 26 – ąjį kartą vykstančioje parodoje „Namų pasaulis 2019“. Kviečiame užsukti į mūsų stendą, kur galėsime pasikalbėti apie tarptautines mainų galimybes pasinaudojant „Erasmus jauniesiems verslininkams“ galimybėmis!

  Renginio nuotraukas rasite galerijoje.


  2019-03-08

  „Jaunimo mobilumo mugė“ Vilniuje

  Ar žinojote, kad šiais metais „Eurodesk“ Lietuvoje mini 15-os metų veiklų įgyvendinimą? Šia proga,  Vilniuje vyksta tarptautinis „Eurodesk“ tinklo susitikimas, į kurį susirinko net 35 valstybių atstovai.

  Šiandieną susitikimo metu vyksta ir „Jaunimo mobilumo mugė“, kurioje dalyvauja skirtingi europiniai tinklai, iniciatyvos ir struktūros, veikiančios Lietuvoje, kurios vienaip ar kitaip orientuojasi į jaunus žmones. Mugės metu organizatoriai turi dvigubą misiją: ne tik papasakoti geruosius Lietuvos pavyzdžius, tačiau savo tinklo darbuotojus per lietuvišką kontaktą noriu supažindinti su iniciatyvomis, kurias jie taip pat galėtų rasti savo valstybėje, tik galbūt šiai dienai dar nėra atradę kontakto.

  Apie „Erasmus jauniesiems verslininkams“ programos galimybes mugėje pasakoja ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų švietimo ir mokslo skyriaus specialistė bei programos kuratorė Greta Šimukauskaitė.

  Renginio nuotraukas rasite galerijoje.

Skip to content