• Verslo etikos seminarų ciklas Kėdainiuose. III seminaras: „Amerikiečių ir kinų verslo pasauliai: pažangių technologijų etika“

   

  Balandžio 5 d., 13 val., KPPAR Kėdainių filialas kviečia įmonių atstovus į Verslo etikos seminarų ciklo III seminarą „Amerikiečių ir kinų verslo pasauliai: Pažangių technologijų etika“, kuris vyks M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje.

  Tiek amerikiečių, tiek kinų rinkos yra didžiulės ir suteikiančios plačias galimybes. Tačiau skiriasi ir jos, skiriamės ir mes nuo jų – nors nuo amerikiečių kiek mažiau, bet kinų pasaulis yra visiškai kitoks. Tarpkultūriniai skirtumai, istorinė sankloda, bendravimo ypatumai, verslo hierarchijos svarba ir gebėjimas suprasti aplinką yra esminės pažinimo sritys, suteikiančios pranašumą skirtingų kultūrų verslo aplinkoje. Didelės organizacijos paprastai tam turi daugiau išteklių, o taip pat ir vidinę kultūrinę įvairovę, padedančią sėkmingiau veikti ir tarptautinėje verslo arenoje. Tuo tarpu mažesnėms organizacijoms yra sudėtingiau ir gauti tam reikalingas žinias, ir jas tinkamai pritaikyti. Todėl susitikime seminare, kur Jūsų laukia tiek globalių amerikiečių ir kinų verslų ypatumai bei įžvalgos, tiek patarimai iš asmeninės patirties gyvenant amerikiečių ir kinų pasauliuose:

  • Verslo etikos seminarų ciklo trečiajame seminare susipažinsite su amerikiečių ir kinų verslo pasaulių palyginimu, jų pažangių technologijų kūrimo ir taikymo etika.
  • Seminaro metu sužinosite praktinių dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį siekiant sėkmingo bendradarbiavimo su amerikiečių ir kinų organizacijomis, o tai pat – ką galime pritaikyti savo verslo ateities vizijai.

  Seminaro lektorė – Kauno technologijų universiteto (KTU) Ekonomikos ir verslo fakulteto, Verslo skaitmeninių transformacijų tyrimų centro doc. dr. Jurga Duobienė, sertifikuota LPEC (Leadership Professional in Ethics & Compliance) etikos ir atitikties lyderystės specialistė, dirbusi Teksaso universitete Dalase 2014-2015 m. ir Šanchajaus universitete 2016-2017 m. bei 2019 m. KTU EVF ji dėsto verslo etikos, etikos ir socialinės atsakomybės dalykus, taip pat yra KTU mokslinių tyrimų etikos komiteto narė.  

   

  Renginyje gali būti filmuojama ir fotografuojama KPPAR renginių viešinimo tikslais. 

  *Dalyvavimas nemokamas, bet būtina registracija.

  Papildoma informacija el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt arba tel.: 8 673 20 205

  Loading Map....

  Data: 2024-04-05, nuo 13:00 iki 15:30

  Vieta: M. Daukšos biblioteka, Vaikų ir jaunimo skyrius, Didžiosios Rinkos aikštė 4, Kėdainiai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content