• Konferencija „Eksporto kodas: kai taisyklės keičiasi“

  Jau ketvirtus metus iš eilės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Eksportuotojų klubu ir Enterprise Europe Network tinklu rengia konferenciją EKSPORTO KODAS. Konferencija skirta įmonių vadovams, eksporto ir marketingo vadovams, vadybininkams ir visiems, besidomintiems eksportu.

  Šiais metais konferencijos pavadinimas: EKSPORTO KODAS: KAI TAISYKLĖS KEIČIASI

  Konferencijos metu, kaip ir kasmet, išgirsite 7 įmonių atstovus – pranešėjus. Eksportuojančios įmonės dalinsis patirtimi, pasakos apie darbą pastaraisiais metais, kai „žaidimo taisyklės keitėsi“. Kaip pavyko prisitaikyti prie visų aplinkybių? Kokie sprendimai padėjo išsaugoti įmonių stabilumą ar net atvėrė naujas nišas ir eksporto rinkas?

  Bus tikrai įdomu!

  Jei konferenciją „EKSPORTO KODAS. Kai taisyklės keičiasi“ planuojate stebėti nuotoliniu būdu, kviečiame jungtis per renginio Zoom nuorodą: 

  https://us02web.zoom.us/j/89985867081

  Meeting ID: 89985867081

   

  Konferencijos moderatorius:

   

   

  Paulius Ausmanas, KIKA GROUP Eksporto vadovas

   

   

   

  Konferencijos pranešėjai:

  Eksportas naujoje realybėje: greitesnė reakcija ir atviresnė komunikacija

  Pasikeitus įprastoms taisyklėms, teko greitai persiorientuoti. Aktyvų dalyvavimą parodose bei vizitus pas klientus reikėjo pakeisti online komunikacija ir bendravimu. Teko maksimaliai sustiprinti marketingą, būti matomesniais nei bet kada anksčiau. Reikėjo daug daugiau pasitikėjimo ir tikėjimo, nes teko nuraminti klientus, kad projektams pandemija netrukdys.

   

  Jolanta Petkevičienė, AB „FASA“ pardavimų ir marketingo vadovė

   

   

  Ko galima išmokti iš startuolių, dirbančių globalioje rinkoje?

  Pardavimų pradžia startuolyje ir šiaip yra sudėtinga. Kaip elgtis, kokias priemones naudoti, kai įprastos sąlygos ir metodai nustoja galioti, kai be valstybinių paramų sustoja net didžiulės įmonės, o iš startuolių vis tiek tikimasi didžiulio augimo ir milžiniškos investicinės grąžos?

   

  Aivaras Bakanas, UAB „Millo Appliances“ bendraįkūrėjas ir pardavimų vadovas

   

  Kontraktinė gamyba – viskas prasideda nuo kokybės

  Kokybė yra tarptautiškai pripažįstama vertybė. Iki pirmo skambučio veda kokybiškos žinios ir informacija, iki pirmo užsakymo kokybiškas kliento gaminio ir proceso suvokimas, iki sėkmingo išpildymo kokybiškas bendravimas su klientais, tiekėjais ir net su konkurentais.

   

  Viktoras Voska, UAB „Contract Pharma Solutions“ valdybos pirmininkas

   

   

  Eksporto sėkmę kuria teigiamos kliento patirtys

  Programinės įrangos paslaugų verslas keičiasi. Jei dar prieš keletą metų vienu iš svarbiausių konkurencingumo faktorių buvo paslaugų kokybės ir palankios kainos santykis, tai šiandien eksporto varikliu tampa bendra partnerystės vizija ir pasitikėjimu grįsti santykiai. Pirkdami mūsų paslaugas klientai moka ne už pigesnius programuotojų darbo resursus, bet už mūsų norą tapti jų verslo, komandos bei organizacinės kultūros dalimi. Svarbiausia yra tai, kad mes ne tik priimame savo klientų darbo kultūrą, bet ir dalinamės savąja. 

  Linas Gudonavičius, UAB „Invertus“ CEO

   

  Pandemija – problema ar galimybė?

  Pasaulinė pandemija – didelis iššūkis, pakeitęs pasaulinį verslo žemėlapį. Laimėtojus ir pralaimėjusius nulėmė požiūris. Kas matė šį pokytį kaip problemą – pralaimėjo, bet tiek, kurie įžvelgė galimybę – augo kitu tempu.

   

  Mindaugas Navickas, UAB „Teltonika Networks“ pardavimų padalinio vadovas

   

   

  Tvarumas (ne)būtina sąlyga eksporto plėtrai

  Tvarumo potencialu pasinaudoja tik nedaugelis Lietuvos įmonių. Plastikinių pakuočių gamintojas pasidalins savo patirtimi šioje srityje bei eksporto ateities tendencijomis. 

   

  Živilė Ramoškienė,  UAB „Gerovė“ komercijos direktorė

   

   

  Kai durys užsidaro, atsidaro langas

  Pandemijos realybėje tapome inovatyvūs ir greitesni, o kelią į sėkmingus pardavimus užtikrino faktas, kad šokoladas išliko ta prabanga, kurią vartotojas vis dar gali sau leisti.  

   

  Indrė Barčiūtė, UAB “Choco Group” eksporto vadovė

   

   

   

  IŠSAMI RENGINIO PROGRAMA

  Renginys NEMOKAMAS, bet registracija būtina.

  Renginyje Žalgirio arenos amfiteatre kviečiame dalyvauti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Eksportuotojų klubo narius. Dalyvavimas tik su galimybių pasais.

  Renginys taip pat bus transliuojamas ZOOM platformoje. Prieš renginį, registracijoje pasirinkusiems konferenciją stebėti ZOOM platformoje, bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. 

   

  Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt arba telefonu: +370 602 92901.

  Loading Map....

  Data: 2021-10-15, nuo 12:00 iki 16:30
  Registracijos pabaiga: 2021-10-15 09:00:00

  Vieta: Žalgirio arena, amfiteatras, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content