• Konferencija „FINANSAI 2023. AUGTI KARTU SU IŠŠŪKIAIS IR DALINTIS“

  Rugsėjo 28 d. Kauno finansininkų klubas, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia organizacijų vadovus ir finansų specialistus dalyvauti konferencijoje „FINANSAI 2023. AUGTI KARTU SU IŠŠŪKIAIS IR DALINTIS“

  Konferencijos PROGRAMA – ČIA


  Moderatoriai: 

  Dr. Rytis KrušinskasKTU Ekonomikos ir verslo fakulteto profesorius

  Vaida Butkuvienė – Kauno PPA rūmų viceprezidentė, KFK valdybos narė, finansų valdymo centro UAB „Aurita“ direktorė

  Konferencijos tikslas: Šiais metais, kurie ir vėl yra kupini iššūkių, konferencijoje kviečiame išgirsti, diskutuoti, dalintis aktualiomis organizacijų finansų valdymui žiniomis, kurios koncentruotų dėmesį į augimą. Augimas finansų valdymo procese gali būti suprantamas įvairiai. Savojo šio termino apibūdinimo konferencijoje ieškosime kalbėdami apie nuolat besikeičiančią organizacijų finansų valdymo veiklos terpę, kultūrą, įsitraukimą, pažvelgsime į tai ir kiek kitu kampu. Pastarųjų metų patirtis parodė, kad augti ir dalintis gebame. 

   
  13:00 – 13:30 val. Pasitikimo kava. Dalyvių registracija
  13:30 – 13:40 val.  Konferencijos atidarymas. Sveikinimo žodis. 

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų  Kauno finansininkų klubo vadovas Mindaugas Bičkauskas.

  13:40 –14:00 val.  Ekonomikos ir finansų sektoriaus raida: ar antroji metų pusė bus geresnė už pirmąją. Lietuvos banko rekomendacijos komerciniams bankams dėl mokėjimo paslaugų klientų patirties gerinimo. Lietuvos makroekonominė apžvalga ir perspektyvos vidutiniu laikotarpiu.

  Pranešėjas: Lietuvos banko valdybos narys Simonas Krėpšta.

  14:00 – 14:20 val. Mokesčių administravimas pagal VMI: taupyti verslo ir savo laiką. Verslui svarbių mokesčių įstatymų pakeitimai, VMI aktualijos bei nauji būdai, kuriais ir toliau bus užtikrinamas teisingas mokesčių apskaičiavimas bei sumokėjimas. Trumpa Kauno apskrities mokestinių rodiklių apžvalga.

  Pranešėjos: Eglė Ramanauskienė, AVMI vadovės pavaduotoja,

  Judita Stankienė, Kauno VMI vadovė.

  14:20 – 14:40 val Situacija ir galimybės kapitalo rinkose

  Pranešėjas: Vaidotas Rūkas, INVL investicijų departamento vadovas.

  14:40 – 15:10 val. Diskusija. Kaip dabartinė makoroekonominė aplinka ir situacija  rinkose formuoja organizacijų elgseną?
  15:10 – 15:30 val Pertrauka  
  15:30 – 15:50 val.–   Tvarus „Teltonikos” verslo augimo kelias. „Teltonikos” įmonių grupės verslo augimo istorija ir principai, kurių laikomasi vystant verslą. Dalinimasis verslo kuriama verte su visuomene.

  Pranešėjas: Artūras Kazėnas, „Teltonikos” įmonių grupės finansų direktorius.

  15:50 val.– 16:10 val.  Pasaulio startuoliai vienaragiai, kurie dalyvauja IPO. Kokiais finansiniais atspalviais blizga jų kailis?

  Pranešėjas: Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto finansų profesorius Prof. dr. Rytis Krušinskas.

  16:10 val. – 16:30 val. Kultūra ir verslas – kultūra, padedanti kurti verslo kultūrą. Bręsdamas verslas neišvengiamai atsigręžia į vertybes, kurios įkvepia sinergijai.

  Pranešėjas: Dr. Egidijus Stancikas, Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius

  16:30 val.–17:00 val. Diskusija. Vertę kuriantys ir auginantys veiksniai, kurie skaičiai (ne)meluoja.
  17:00 val. – 17:30 val. Pramoginė dalis. Lietuvos muzikos padangėje sužibusios prancūzų atlikėjos Claros Giambino muzikinė programa, kurioje skambės pasauliniai hitai bei menininkės autoriniai kūriniai

   

  Daugiau informacijos el. paštu: vera.mileikiene@chamber.lt

  Registracijos laikas pasibaigė.

  Loading Map....

  Data: 2023-09-28, nuo 13:00 iki 17:30

  Vieta: Verslo centras „Kauno dokas“, Jonavos g. 7, , Kaunas


Skip to content