• Kauno personalo vadovų klubo online susitikimas „Kaip palaikyti psichologinę pusiausvyrą namuose ir darbe”

  Kviečiame jus į psichoterapeutės ir verslo lektorės Brigitos Kaleckaitės paskaitą apie tai, kaip palaikyti savo psichologinę būseną ir padėti kitiems šiais neramiais ir intensyviais laikais. Trys savaitės prabėgo kaip pora metų, kurių metu tenka mums visiems pertvarkyti visiškai viską savo gyvenime – pasikeitė darbo sąlygos ir situacija, mažiau judame, daugiau būname su šeima arba vieni namuose, bendraujame tik virtualiai, mokomės kaip naudotis naujomis technologijomis ir susiduriame kasdien su naujais iššūkiais. O visame šitame fone mes girdime kalbas apie virusą, nerimaujame dėl savo ir artimųjų sveikatos. Gyvenime atsirado daug neapibrėžtumo ir pokyčių.

  Turbūt tai pirma pasaulinė krizė, kada tiek daug dėmesio skiriama psichologijai. Kaip padėti sau ir padėti kitiems? Kaip bendrauti su kolegomis, kurie užstringa krizės neigimo arba pykčio fazėje, ir nenori nieko girdėti apie jūsų svarbius darbus arba naujus planus? Kaip tvarkytis su nemiga ir nerimu? Ką daryti su mirties baime? Kaip padėti vadovui, kuris, kaip ir jo kolegos, išgyvena neramius laikus. Kaip palaikyti kolegą, kuris susirgo virusu ir kaip tai įtakoja mūsų darbo atmosferą. Paskaitoje kalbėsime apie visus šiuos klausimus, lektorė pateiks ne vieną praktinį patarimą, ką daryti su nerimu ir kaip panaudoti ar atrasti savo vidinius resursus, pateiks porą praktinių pratimų, kuriuos galima atlikti ir online ir bet kuriuo metu namuose. Po paskaitos turėsite bendrą suvokimą, kas psichologiškai vyksta su žmonėmis krizės metu ir ko galime tikėtis ateinančius du mėnesius. Taip pat išsinešite praktinius įrankius, kaip palaikyti psichologinę pusiausvyrą krizės metu su kolegomis ir namie.

  Lektorė Brigita Kaleckaitė – Triple O Consulting lektorė ir psichoterapeutė, turinti daugiau nei 15 metų darbo patirties personalo valdymo srityje tarptautinėse įmonėse, dėsto ir veda mokymus ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Švedijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Gruzijoje, Portugalijoje ir kitose šalyse.

  Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  Data: 2020-04-15, nuo 16:00 iki 17:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content