• EFEKTYVŪS PARDAVIMAI: TAPK PROFESIONALU PER VIENĄ DIENĄ

  Seminaras skirtas ambicingiems pardavimų vadybininkams, pardavimų vadovams ar įmonių vadovams, norintiems suvokti, kaip pardavinėti savo produktą ar paslaugą taip, kad gautų maksimalų rezultatą (apyvartos bei pelno). Seminaro metu nagrinėsime visą pardavimų procesą: nuo pasiruošimo iki rezultato pasiekimo, bei praktiškai parodysime, kaip galima gerą “standartinį pardavimų procesą” transformuoti į tinkantį tik Jums bei padaryti jį labai efektyviu.

  Galutinis šio seminaro tikslas – kad į jį atvykę žmonės išeitų su aiškiu supratimu, kas yra profesionalūs pardavimai, kaip pardavimuose padaromas geras rezultatas, kaip jiems užtikrinti nuolatinius pardavimus, jų augimą, bei naujų klientų paiešką. Papildoma šio seminaro nauda – konkretūs pardavimų įrankiai bei technikos, kurias dalyviai galės pritaikyti savo darbe.

  Seminaro programa:

  1. Pasiruošimas pardavimams: kas iš tikrųjų svarbu?Efektyvių pardavimų sudedamosios dalys: požiūris į save, požiūris į produktą/paslaugą, požiūris į klientą. Kaip sukurti teigiamą motyvaciją sau ir savo darbuotojams pardavimuose?

  2. Kontaktas su klientu. Šaltas – šiltas. Bendravimo ypatumai. Technikos, padedančios sukurti teigiamą pardavėjo įvaizdį bei šaltą kontaktą paversti šiltu: “erdvės sukūrimo” technika, “prisijungimo” technika, “teigiama kūno kalba”, “aktyvus klausymasis”.

  3. Poreikių nustatymas ir pasiūlymo pateikimas. Pasiūlymo vertinimo kriterijai. Mokysimės girdėti (išgirsti) kliento vertybes bei kurti efektyvius pasiūlymus.

  4. Kliento prieštaravimai: kaip įtikinti klientą bei sumažinti “pasipriešinimą”? Pasipriešinimo valdymo technikos: “skaičiai ir faktai”, “naudos kalba”, “emocinis intelektas”, “geras klausimas”, “ateities paveikslas”, “pripažink ir pagirk”.

  5. Pardavimų užbaigimo technikos. Psichologinis kliento palaikymas jam priimant sprendimą. Pardavėjo elgesys, jei klientas atsakė “ne”. “Pardavimai po pardavimų” – ilgalaikių pardavimų strategijų kūrimas.

  Svarbu žinoti! Seminaro tempas bus didelis, dirbsime intensyviai. Kiekvienam “teoriniam teiginiui” bus pateikta praktinė užduotis – kai ką darysime seminaro metu, kai ką teks daryti patiems kaip “namų darbą”. Todėl geriausia, kad susirinktų visi, kam svarbu tobulėti pardavimuose “čia ir dabar”!

  Patirtis pardavimuose – nesvarbi, svarbi Jūsų motyvacija.

  Seminarą veda ŽANA DRAGUNOVA

  • Mokymų trenerė, executive coach (asmeninė trenerė įmonių vadovams bei savininkams). Patirtis – 5 metai. Sertifikuota koučingo specialistė nuo 2009 m. (Sankt – Peterburgo koučingo institutas);

  • Veiklos specializacija: žmonių bei procesų efektyvumas, nepanaudotų resursų bei potencialo “įjungimas” į veiklą, greitas rezultatų pasiekimas koučingo pagalba, efektyvus pardavimų bei projektų valdymas, efektyvus įmonės plėtros strategijų kūrimas ir įgyvendinimas.

  • Patirtis pardavimų valdyme (Lietuvos bei eksporto rinkos) – 12 metų.

  Seminaras vyks Kauno PPA rūmų salėje, K. Donelaičio g. 8, Kaune.

  Seminaro trukmė: 9:00 – 16:00. (kavos pertraukėlė: 10:30-10:45, pietų pertrauka 12:30-13:15)

  Seminaro kaina: Kauno PPA rūmų nariams – 200 Lt., kitiems klausytojams – 300 Lt.

  Pageidaujantys gali užsisakyti pietus – kaina 20 Lt.

  Dalyvaujant daugiau nei vienam tos pačios įmonės darbuotojui taikomos nuolaidos

  Išankstinė registracija: prašome užpildyti seminaro dalyvio anketą ir atsiųsti el. paštu: agne.jaraite@chamber.lt
  , tel. (8 37) 20 34 83. Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 3 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Raštu įspėjus apie neatvykimą likus mažiau kaip 3 d. iki seminaro – sumokėta suma užskaitoma kitam seminarui arba grąžinama 50% sumokėtos sumos. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

  Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

  Dalyvio anketa.doc

  Data: 2014-05-21, nuo 09:00 iki 16:00


Skip to content