• Kviečiame dalyvauti konkurse ,,Lietuvos eksporto prizas 2017″

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rengia konkursą ,,Lietuvos eksporto prizas 2017″ir kviečia įmones dalyvauti.

  Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose.Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t.y. pretenduoti į apdovanojimus, tik po ketverių metų.

  Dėl pagrindinių vertinimo rodiklių ir paraiškų dalyvauti konkurse maloniai prašome kreiptis iki sausio 26 d. el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt

  Anketas taip pat galite rasti žemiau.

  Lietuvos eksporto prizas

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei jų asociacija, siekdami plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas bei panaudoti tam palankias sąlygas, rengia konkursą „Lietuvos Eksporto Prizas“

  Lietuvos eksporto prizo nuostatai

  Eksporto prizo dalyvio anketa

  Darbo žvaigždė

  Darbo žvaigždės apdovanojimas pirmą kartą buvo įsteigtas 1939 metais. Tai – aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas. „Darbo žvaigždė“ turėjo valstybės ordino statusą, juo už darbą Lietuvos ūkio gerovei buvo pagerbiami labiausiai pasižymėję verslininkai bei tarnautojai. Prieškario metu rūmų teikimu Ordiną skirdavo Finansų ministras, o jį teikdavo Respublikos Prezidentas. Kol nėra galimybių suteikti apdovanojimui ordino statusą, jis vadinamas tiesiog „Darbo žvaigžde“.

  Darbo žvaigždės statutas

  Darbo žvaigzdės teikimas

  Lietuvos metų verlininkės/vadovės prizas

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (toliau tekste – Asociacija) vertina išskirtinę Lietuvos moterų – verslininkių ir įmonių vadovių iniciatyvą ir aktyvią jų veiklą. Skatindama moterų verslumą ir taikydama tarptautinėje verslo bendruomenėje pripažintas normas, tarp jų ir verslo etikos, ir, siekdama viešinti šio proceso tendencijas, Asociacija rengia kasmetinį „Lietuvos metų verslininkė / vadovė“ konkursą.

  Konkurso nuostatai

  Konkurso „Metų verslininkė“ dalyvės anketa

Skip to content