• Naujienos
 • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai iškilmingai apdovanojo verslo ir akademinę bendruomenes

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius pakvietė verslo, valdžios bei akademinės bendruomenės atstovus į 23-ąjį tradicinį metinį bendruomenės renginį. Kauno rūmų prezidentas sveikindamas susirinkusius renginio svečius dėkojo už buvimą rūmų bendruomenėje, pristatė verslui svarbius, matomus ir vertinamus rūmų veiklos rezultatus bei kvietė pasidžiaugti rūmų narių pasiekimais ir pasveikinti labiausiai nusipelniusius bendruomenės narius.

  „Tik vieningai susitelkę, sujungę savo stiprybes galime įveikti visus verslą užklupusius iššūkius, išgyventi sudėtingus laikus, išaugti dar stipresniais ir siekti ambicingų užsibrėžtų ateities tikslų. Galime pasidžiaugti, kad ir dabar augame. Prie mūsų bendruomenės prisijungia nauji nariai, sėkmingai vykdome valstybės mums patikėtas funkcijas ir atveriame verslams kelius į naujas tarptautines rinkas“, – susirinkusiems sakė Z. Dargevičius.

  Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenės vasaros šventėje dalyvavo daugiau nei du šimtai svečių iš jų: Ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėjas ekonomikos ir inovacijų klausimais Vaidas Navickas, Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis, kaunietis  Seimo narys Andrius Kupčinskas, regiono savivaldybių merai, universitetų rektoriai, verslo atstovai ir kiti garbingi svečiai.

  Verslo bendruomenės šventėje netrūko sveikinimo žodžių, padėkų ir apdovanojimų. Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje  buvo paskelbta 12 nominacijų ir įteikti padėkos apdovanojimai už prisidėjimą suteikiant humanitarinę pagalbą Ukrainai.

  Nominacijos „Inovacijų lyderis“ apdovanojimas įteiktas: UAB „Teltonika Networks“ už Lietuvoje sukurtus ir pagamintus industrinius mobiliojo ryšio maršrutizatorius ir  UAB „Aconitum“ už biotechnologijų pagrindu suformuluotą inovatyvią priešvirusinę liniją „Vironox“.

  Nominacija „Metų investicija“ pagerbti UAB „Mantinga Group“  už investicijas į naują gamybos liniją „Machaterm“. Už svarų indėlį visuomenei šiais metais apdovanota VŠĮ Kauno kolegija, kuri pasižymi ne tik socialinės atsakomybės iniciatyvomis, labdaringa veikla, parama kultūrai, menui, sportui bet ir bendruomenės tradicijų, paveldo išsaugojimo rėmimu. Versliausia profesinio mokymo institucija šiais metais pripažinta Marijampolės profesinio rengimo centras už bendradarbiavimo su socialiniais partneriais stiprinimą, profesinio meistriškumo konkursų organizavimą ir pameistrystės skatinimą. Jonavos filialo nominacija „Metų inovacijų šauklys“ įteikta UAB „ABC Nordic“ už gamybinio proceso įrengimų atnaujinimą bei naujos veiklos – aliuminio profilių ekstruzijos įsisavinimą. Pradėjus veikti naujiems gamybiniams pajėgumas, įmonė sukurs gerai apmokamas darbo vietas dar 30-čiai jonaviečių.

  Nominacija „Mažasis eksporto prizas“.  Nuo 2001 m. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja konkursą „Lietuvos eksporto prizas“. Konkurso nugalėtojai renkami atsižvelgiant į įmonės apyvartą, eksporto apimtis, užkariautas naujas rinkas ir kitus rodiklius. Kasmet teikiami prizai nugalėtojams nacionaliniu ir regioniniu mastu. Uždaroji akcinė bendrovė „Ikarai“ nominaciją pelnė smulkių įmonių grupėje už skystų trąšų asortimento eksportą, kurį sudaro penkios trąšų linijos: Add Value, Physio, Correct, Intense, Assist. Uždaroji akcinė bendrovė „Vendiplas“ nominaciją pelnė mikro įmonių grupėje už suoliukų, lentynų, konteinerių, vežimėlių, povandeninių baseino platformų iš higieniško PVC plastiko eksportą.

  Nominacija „Rūmų ambasadorius“. Už asmeninį indėlį ir iniciatyvas rūmų veikloje, narystės ir partnerystės puoselėjimą, rūmų vardo viešinimą, ypatingas – Rūmų ambasadoriaus titulas suteiktas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentui Vydui Damalakui. V. Damalakas aktyvus visose rūmų veiklose, ypač atstovavimo srityje – rengiant pozicijas, susitikimuose su valdžios atstovais. Garsina rūmų vardą ir didina žinomumą, prisideda prie rūmų narystės plėtros.

  Siekiant skatinti ir pažymėti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemoje dalyvaujančius asmenis, pripažinti ir įvertinti jų ypatingus nuopelnus yra skiriamas „Padėkos ženklo“ apdovanojimas. „Padėkos ženklu“ šventėje pagerbti: Arūnas Simutis, uždarosios akcinės bendrovės „Art Glacio“ generalinis direktorius, Vilkaviškio atstovybės vadovas, Egidijus Žaltauskas, Kėdainių krašto kredito unijos valdybos pirmininkas, Kėdainių filialo tarybos pirmininkas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys, Andrius Kupčinskas, Lietuvos Respublikos Seimo narys, Aldas Rusevičius, akcinės bendrovės „Kauno tiltai“ generalinis direktorius, Irma Kvedarienė, uždarosios akcinės bendrovės „SB dantų klinika“ direktorė, Egidijus Langys, Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas.

  Sidabro ir bronzos „Darbo žvaigždės“ – tai vieni aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų.

  Sidabro „Darbo žvaigžde“ už ypatingus nuopelnus ir Lietuvos universiteto 100-mečio proga apdovanoti: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys, Kauno Technologijos Universiteto rektorius prof. Eugenijus Valatka, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektorius  prof. Rimantas Benetis, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Juozas Augutis.

  Bronzos „Darbo žvaigžde“ apdovanoti: uždarosios akcinės bendrovės „Ekofrisa“ direktorė, Prienų atstovybės vadovė Lina Dužinskienė, uždarosios akcinės bendrovės „Selteka“ direktorius Arūnas Antanas Vizgaitis, uždarosios akcinės bendrovės „Rizgonys“ generalinis direktorius Vytautas Maslauskas.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Kauno miesto savivaldybe, kuriai atstovauja VŠĮ „Kaunas IN“ inicijuotas konkursas „Sukurta Kauno mieste“ apdovanoti: UAB „Chronus“ už sukurtą gaminį „Individualaus mobilumo robotas Kim-e“, UAB „Simbiotecha“ už daiktų interneto šeimos gaminį R4COON, UAB „Novameta“  už gaminį „Virtuvės sala“.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Kauno rajono savivaldybe inicijuotas konkursas „Sukurta Kauno rajone“, apdovanoti: UAB „Acheta“  už produktą „Duonelės su džiovintų svirplių miltais“, Elinta Robotics“ už produktą „Baldų detalių kokybės kontrolės sistema „Smart Peek“, UAB „RIMO“/Patikima linija už produktą „Autovežis RIMO ADERO“.

  Specialiaisias prizais apdovanojamos: akcinė bendrovė „Giraitės ginkluotės gamykla“ už produkciją „Civilinė amunicija (.223 ir .308 kalibro šoviniai)“ bei Uždaroji akcinė bendrovė „Žali žali“ už produktą – keturių uogų ir vaisių šokolade rinkinį „Metų ratas“.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai Černigovo prekybos, pramonės rūmų vardu dėkojo atsiliepusiems ir prisidėjusiems prie Kauno rūmų inicijuoto humanitarinės pagalbos Ukrainai rinkimo: UAB „Serfas“, UAB „Maksima“, UAB „Burbuliukas ir CO“, UAB „Linolitas“, Eugenijos Galkauskienės įmonė „Eustilija“, Ilona Čestovienė, Ringas LT VšĮ direktorė, UAB „Achempak“, UAB „Baldai Jums“, UAB „Verslo vizijos“, Žemės ūkio kooperatyvas “Pienas LT”, UAB „Fazer Lietuva“, UAB „Vievio paukščiai“, UAB „Ekofrisa“, AB „Kauno grūdai“, AB „Volfas Engelman“, UAB „Naujasis Nevėžis“, Wojdatt labdaros ir paramos fondas, MB „Bioproduktas“, UAB „Marijampolės pieno konservai“,  UAB „Kauen Crafts“, UAB „Druskininkų Rasa“, Jūratės Gulbinienės įmonė, UAB „Šlapaberžės konditerija“, UAB „Bijola“, Birutės Drevininkaitienės įmonė „Rugelis“, UAB „Aconitum“, UAB „Imlitex“, UAB „Lognet“, UAB „Tranzito paslaugų centras“, UAB „Gulbelė“, Susisiekimo ministerija.

  Be gausių apdovanojimų susirinkusiųjų laukė ir puiki šventės programa. Renginio svečiams muzikinę programą atliko smuikininkių grupė Electric Ladies, šventinę nuotaiką kūrė renginio vedėjas Perlis Vaisieta, o į linksmybių sūkurį įtraukė ir renginį vainikavo   Hiperbolės legendos Igoris Berinas ir Viktoras Prapras su grupe Huge Soul.

Skip to content