• Naujienos
  • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybės atvirų durų diena

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybė pakvietė verslo bendruomenę į atvirų durų dieną. Džiaugiamės ne tik susirinkusių verslininkų būriu, bet ir renginio partnerio – Prienų rajono savivaldybės palaikymu. Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko teigimu Rūmų, kaip asocijuotos struktūros, veiklų aktyvinimas Prienų rajone yra labai svarbus, stiprinant verslo ir savivaldos bendradarbiavimą, o jų siūloma pagalba, idėjos bei narių bendros veiklos muūsų krašto verslininkams gali atverti naujas galimybes.”

    Apie rūmų atveriamas galimybes susirinkusiems kalbėjo ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas ir kvietė tapti didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenės dalimi.

    Renginio metu susirinkusiai verslo bendruomenei buvo pristatytos Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklos. Verslo atstovavimo skyriaus vadovė Daiva Vyšniauskienė pristatė atstovavimą verslo interesams, veiklą temomis, aktualiomis verslui bei projektą „Paramos verslui sistemos akceleravimas (ACCESS)“. Apie rūmų bendruomenę, Rūmų klubus, organizuojamus renginius ir „Narys-nariui“ programą susirinkusiems pasakojo Verslo bendruomenės skyriaus vadovė Vera Mileikienė. Švietimo ir mokslo skyriaus specialistė Greta Šimukauskaitė pristatė Pameistrystę bei Erasmus jauniesiems verslininkams – galimybę tarptautiniams mainams. Apie itin aktualias verslo partnerių paieškos užsienyje galimybes ir kaip pasitelkiant Rūmų tinklus įdarbinti 3000 ekspertų daugiau 60-yje šalių pasakojo Agnė Jaraitė, Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė.

    Suprasdami kaip svarbu verslui žinoti ekonominę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje pakvietėme Aleksandrą Izgorodiną, SME Finance vyriausią ekonomistą skaityti pranešimą „Pasaulio ekonomika po pirmos Covid–19 bangos. Kada tikėtis Lietuvos ekonomikos atsigavimo?“. Po pranešimo Egidijus Bubelė, SME Finance pardavimų projektų vadovas, susirinkusiems pristatė Covid–19 skatinimo plano priemonės Lietuvos verslui.

Skip to content