• EEN dėka UAB „StalCorp“ galėjo sėkmingai užbaigti pradėtą projektą
 • EEN dėka UAB „StalCorp“ galėjo sėkmingai užbaigti pradėtą projektą

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „StalCorp“ nuo 2015m. teikia technines konsultacijas bei atlieka civilinės inžinerijos ir infrastruktūros projektų priežiūrą ir įgyvendinimą Baltijos ir Skandinavijos šalyse.

  Kaune įsikūrusi įmonė specializuojasi didelių apimčių ir sudėtinguose projektuose, įskaitant plienines tiltų ir kitų infrastruktūros dalių konstrukcijas, kelių ir geležinkelių triukšmo mažinimo sistemas. UAB „StalCorp“ taip pat įgyvendina projektus, kuriems reikalingi individualūs sprendimai, techninė priežiūra ir kokybės kontrolė, savalaikis pristatymas ir montavimas.

  Įmonė taip pat turi ir savo produktus – triukšmo barjerus keliams ir geležinkeliams. Ji kuria triukšmo mažinimo sistemas, ypatingai atsižvelgdama į kokybę, ilgaamžiškumą bei žalingo poveikio aplinkai mažinimą. Sistemos yra išbandytos, sertifikuotos ir pažymėtos CE ženklu.

  Kadangi UAB „StalCorp“ įgyvendina techniškai sudėtingus ir daugiafunkcinius projektus, neretai susiduria ir su nemenkais iššūkiais. Dėl vieno iš tokių iššūkių sprendimo įmonei teko kreiptis ir į Enterprise Europe Network atstovus Kauno PPA rūmuose. Kompanija šiemet vykdė projektą Stokholme, Švedijoje, ir turėjo įrengti triukšmą mažinančius elementus-užtvarus iš pinto natūralaus gluosnio segmentų. Projekto įgyvendinimo eigoje paaiškėjo, kad tokių segmentų Lietuvoje niekas negamina, o užsienio gamintojų kainos bei papildomai prisidedantys transportavimo kaštai – gerokai per dideli projekte numatytai sąmatai.

  Po įmonės pokalbio su Enterprise Europe Network atstovu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, buvo priimtas sprendimas galimų tiekėjų ieškoti kuo arčiau Švedijos, t.y. kitose Skandinavijos šalyse. Operatyvios komunikacijos tarp Enterprise Europe Network tinklo kolegų Lietuvoje ir Danijoje dėka, lietuviams buvo rekomenduota danų kompanija, jau daugiau kaip 25 metus gaminanti sertifikuotas tvoras, vartus, segmentus ir kitus elementus iš natūralių vytelių.

  Paaiškėjo, kad UAB „StalCorp“ su minėta danų kompaniją jau buvo bandę susisiekti patys, bet tada buvo nukreipti į atstovą Švedijoje (kadangi projektas vykdomas ten), o šis neparodė jokio susidomėjimo galimu projektu ir bendradarbiavimu su lietuviais. Danijos EEN kolegų skambutis į pagrindinį gamintojo ofisą, lietuvių, kaip patikimų partnerių, „užtarimas“ bei vėliau sekęs supažindinimo laiškas abiems pusėms buvo tai, ko labiausiai  reikėjo tuo metu.

  UAB „StalCorp“ projektų vadovas Ervinas Ratautas teigia – „Enterprise Europe Network tinklo dėka šiandien galime pasidžiaugti: su danų kompanija jau pasirašytas didelės vertės susitarimas pinto gluosnio akustinių segmentų tiekimui, deramasi dėl tęstinių projektų ir tolimesnio bendradarbiavimo. EEN tinklo ir jo darbuotojų operatyviai suteiktos paslaugos, mums tapo lemiamu veiksniu, padėjusiu ne tik atrasti tikslingą kontaktą bei leidusiu sėkmingai ir laiku įgyvendinti projektą.“

Skip to content