• Žurnalas KELIAUK! kviečia pristatyti Jūsų prekės ženklą dokumentiniame filme apie kelionę į Japoniją
 • Žurnalas KELIAUK! kviečia pristatyti Jūsų prekės ženklą dokumentiniame filme apie kelionę į Japoniją

  Kviečiame pristatyti Jūsų prekės ženklą kelionių žurnale KELIAUK! Mus domina ilgalaikis bendradarbiavimas ir galimybė reklamuoti jūsų produktus. Balandžio mėnesį rengiame kelionę į Japoniją, norėdami nufilmuoti keletą dokumentinio filmo serijų apie piligriminį kelią Shikoku saloje, pristatantį gražiausias šventyklas. Projekto globėja – Japonijos ambasada Lietuvoje. Projekto partneris – Lietuvos ambasada Japonijoje. Siūlome ir jūsų kompanijai tapti projekto rėmėju bei partneriu. Jūsų įmonę ir prekės ženklą galėsime visus metus reklamuoti kelionių žurnale KELIAUK, dokumentinio filmo anonsuose, 2 fotografijos parodose, kurias ketiname po kelionės pristatyti visoje Lietuvoje (planuojame ir Seimo rūmuose).

  Partneriams siūlome:
  • Pristatyti jūsų svarbiausias naujienas, produktus ir veiklą žurnale KELIAUK!;
  • Galimybę įsigyti reklaminius puslapius;
  • Galimybę kartu kurti turinio projektus;
  • Galimybę anonsuoti jūsų būsimus renginius ir pan.;
  • Galimybę platinti katalogus, bukletus ir kito pabūdžio informacinę medžiagą.

  Mūsų turinys:
  Temos: sezoninės TOP kelionių kryptys, renginių apžvalga, įkvepiančios keliauti vietos visame pasaulyje, interviu su keliautojais, įdomybės, tolimi kraštai, gourmet kelionės ir receptai, fotoreportažai, gidai po Lietuvą, knygų, filmų, tinklaraščių ir Instagram apžvalgos, pokalbiai su žymiais žmonėmis, pažintys su mažai žinomais kraštais, istorija, aktualios keliautojams temos ir daug kito.
  Platinamas: Lietuvos spauda, Narvesen prekybos vietose, RIMI, IKI, IKI Ekspress, Maxima. Prenumeratoriai visame pasaulyje.
  Žurnalo apimtis ir tiražas: apimtis 120 p., tiražas 5 000 egz., ypač kokybiškas popierius.

  Periodiškumas: leidžiamas kas ketvirtį.

  Skaitytojas. Mūsų skaitytojas – įžvalgus, keliaujantis, socialiai aktyvus ir smalsus asmuo, savo grupės nuomonės lyderis. Mūsų projektas atspindi šiuolaikinio žmogaus keliones tiek temomis, tiek dizainu.
  Komanda: Žurnalo turinys ir dizainas originalus, kuriamas Lietuvoje esančios redakcijos ir nepriklausomų keliaujančių autorių. Mums svarbu kokybiški tekstai, akį traukiančios nuotraukos.

  Mūsų filosofija. Kelionės – tai žmonės, jų atradimai ir išgyvenimai, naujų kultūrų ir valstybių pažinimas, dar kartą išgyvenama pasaulio istorija. Kelionės yra neišsemiamos ir originalios.

  Turime daug prenumeratorių, mumis pasitiki „Turkish Airlines“, „FUJI“, „LRT“, „Armijai ir civiliams“ ir kt.

  Žurnalas KELIAUK pateko tarp žiniasklaidos „Turizmo sėkmingiausieji“ nominantų, nominaciją suteikė Lietuvos Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos. Nuolatos dalyvaujame didžiosiose mugėse LITEXPO, susijusiose su kelionėmis, kelionių literatūra, turizmu, tokiose kaip „Adventur“, Vilniaus Knygų mugė (kurią globoja Lietuvos respublikos prezidentas) ir t.t. Regiame susitikimus su keliautojais, autoriais, skaitytojais.

  KELIAUK! žurnalo pristatymas

  Keliauk_kainynas

  Kontaktai dėl išsamesnės informacijos:

  Judita Židžiūnienė

  Žurnalas „KELIAUK“

  Tel. +370 671 83492

Skip to content