• Vertimų biuro „Galerita” paslaugos ir nuolaida nariams

  Vertimų biuro „Galerita” paslaugos ir nuolaida nariams

  Šių metų vasario mėnesį vertimų biuras „Galerita“ prisijungė prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Siekdamas glaudaus bendradarbiavimo, biuras nariams skiria ypatingą 10 proc. nuolaidą vertimo paslaugoms.

  Esame pažangus biuras – siūlome paslaugas, kurios atitinka šiandieninius klientų poreikius, – teigia biuro komanda.

  VERTIMO PASLAUGOS RAŠTU

  Verčiame 30-čia kalbų, įskaitant kombinacijas iš vienos užsienio kalbos į kitą. Kruopščiai atrenkame patyrusius vertėjus. Vertimo projektams vertėjai priskiriami atsižvelgiant į jų specializaciją. Taip dokumentai išverčiami operatyviai bei tiksliai.

  VERTIMAS ŽODŽIU

  Verčiame įmonės mokymus ar susitikimus nuosekliuoju būdu bei konferencijas sinchroniniu būdu. Reprezentatyviai atrodantys vertėjai geba bendrauti oratoriškai bei palaikyti tinkamą kontaktą tiek su pranešėju, tiek su auditorija.

  VERTIMAS TELEFONU

  Vertimo paslaugą teikiame ir telefonu. Konferencinio pokalbio telefonu metu galite bendrauti su klientais jų kalba. Visai nesvarbu kur esate. Jei galime jums paskambinti – galime ir padėti, bendraujant su jūsų klientais. Tai labai patogu keliaujant ar dalyvaujant parodose.

  MAKETAVIMAS

  Atliekant vertimą išlaikomas originalus dokumento maketas. Jei dokumento kokybė neleidžia išsaugoti maketo – dokumentą perpiešiame, remiantis dokumentų kūrimo taisyklėmis. Išverstas dokumentas atrodo profesionaliai. Pavyzdys: nuoroda.

  STILISTINIS REDAGAVIMAS

  Verčiant internetinius puslapius, reklaminę ar kitą medžiagą, kuri reprezentuoja įmonę – visuomet rekomenduojame tekstus stilistiškai suredaguoti. Tokie dokumentai atrodo profesionaliau bei jų dėka pasiekiamas geresnis galutinis rezultatas.

  DOKUMENTŲ PRISTATYMAS

  Intensyvus darbų tempas nestebina nei vieno. Tai yra kiekvieno mūsų kasdienybė. Norėdami padėti sutaupyti laiko – dokumentus priimame ir siunčiame kurjerių pagalba. Tokiu būdu atliktus vertimus pristatome klientams per vieną darbo dieną. Dažniausiai šią paslaugą klientams suteikiame nemokamai!

  Daugiau informacijos rasite mūsų internetiniame puslapyje www.galerita.lt
  . Taip pat galite kreiptis biuro kontaktais: 370-693-15955 arba info@galerita.lt
  .

Skip to content