• Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME
 • Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME

  Sėkmingai startavęs, Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME pristato Jums jau antrąjį mentorių ir jo temą.

  MENTORIUS

  Edvinas Eimontas, finansininkas, sporto vadybos profesionalas, o dabar dar ir edukologijos doktorantas. Savo karjerą pradėjęs bankiniame sektoriuje, vėliau ją sėkmingai tęsė net 15 metų skirdamas Lietuvos futbolo federacijai. Šiandien Edvinas dėsto, priklauso įvairioms sportinėms organizacijoms bei yra Sporto Politikos Instituto partneris. Kartu su įspūdingos karjeros aprašymu, svarbu paminėti dar ir tai, kad Edvinas yra ir keturių vaikų tėvas.

  Šio vakaro mentoriaus asmenyje sutariant finansininko ir sporto vadybos profesionalo, išsilavinimą įgijusio Šveicarijoje bei Prancūzijoje, savybėms ir žinioms, mes galime tikėtis akiratį plečiančio ir suvokimą apie tai, ką manome esant ir nesant sportu ir sporto verslu keičiančio susitikimo, kuris turėtų pasitarnauti suvokiant kokios galimybės verslumui veriasi kiekvieno mūsų akivaizdoje transformuojantis sporto industrijai ne tik čia, lokaliai, Lietuvoje, bet ir įvertinant globalias, pasaulines kaitos tendencijas.

  TEMA

  Nykstančios sporto industrijos ribos: pasaulinės kaitos tendencijos

  Edvinas Eimontas

  Sportas sugebėjo ilgą laiką veikti pakankamai „autonominiu režimu“ – su savo reguliavimu, organizavimu, verslo vystymu, principais ir taisyklėmis. Tai tarsi globali „ekosistema“.

  Su sporto industrija, generuojančia 2 proc. pasaulio BVP, vienokiu ar kitokiu būdu savo gyvenime susiduriame kiekvienas. Ir panašu, kad šie „susidūrimai“ ateityje bus dar labiau juntami.

  Spartūs globalūs ekonominiai, socialiniai, kultūriniai ir technologiniai pokyčiai nepalieka nuošalyje ir sporto industrijos, kuri itin sparčiai transformuojasi, o jos kadaise aiškios ribos kasdien vis labiau nyksta ir niveliuojasi su kitomis industrijomis. Sportas, kaip ir kiekviena ekosistema, stengiasi išlaikyti pusiausvyrą ir balansą, kad sistema nenustotų gyvavusi ir toliau funkcionuotų.

  Tai kaip sportas – nuo politikos iki verslo – atrodys visai netolimoje ateityje?

  RENGINIO PROGRAMA:

  17:30 registracija
  18:00 renginio pradžia
  19:00 klausimų ir atsakymų sesija
  19:30 kontaktų vakaras su kava bei užkandžiais
  21:00 renginio pabaiga

  APIE RENGINĮ

  Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME

  MentorME – tai keturis kartus dar šiais metais verslo bendruomenę suburianti iniciatyva, suteikianti galimybę pasisemti praktinių žinių iš visuomenėje neabejotinai pripažintų, savo srityje ekspertiškumo lygį pasiekusių verslo ir ekonomikos profesionalų.

  MentorME mentoriai: dr. Gitanas Nausėda, Edvinas Eimontas, Tomas Varnas, Ilja Laurs

  Verslo mentorystės renginių ciklą MentorME pristato Shortcut rinkodaros sprendimai kartu su Kauno kolegijos Verslo centru bei NexturyHUB bendradarbystės erdve.

  RENGINIO VIETA

  NexturyHUB bendradarbystės erdvė Kaune (Ašigalio g. 1 B), teikianti viskas įskaičiuota biuro patalpų nuomos paslaugas. Individualūs stalai, privatūs biurai, renginių ir susitikimų erdvės, hub’o parkingas. NexturyHUB renginiai vyksta autonomiškoje konferencijų ir renginių erdvėje antrame aukšte, kurioje telpa iki 70 asmenų.

  NexturyHUB. Vieta, kur susitinka galimybės!

  BILIETAI

  Bilietus galima įsigyti internetu tickets.paysera.lt sistemoje arba renginio dieną NexturyHUB (bilietus būtina rezervuoti telefonu).

  Nuoroda į bilietus: https://tickets.paysera.com/lt/event/verslo-mentorystes-renginiu-ciklas-mentorme-18d8

  Kauno PPA rūmų nariams speciali 5 € nuolaida: RUMAI5.

  PARKAVIMAS

  NexturyHUB turi nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Jai užsipildžius, automobilius galima parkuoti greta esančioje saugomoje stovėjimo aikštelėje. Kaina viso renginio trukmei 1,50€.

Skip to content