• Valstybės parama Jūsų gamybinės įmonės energetikos problemų sprendimui

  Europos sąjungos paramos verslui projektų profesionalai INOPRO informuoja apie išskirtinę valstybės paramą atsinaujinančios energijos išteklių (toliau – AEI) įdiegimui Vidurio ir vakarų Lietuvos regione (toliau – VVL) įsikūrusioms gamybinėms įmonėms. Šiai priemonei skirta 10 000 000 eurų dydžio suma, o maksimali suma, kurią galės gauti vienas juridinis asmuo sieks net 225 000 eurų.

  „Ši valstybės parama gamybinėms įmonėms AEI įsidiegimui išsiskiria ne tik išskirtinai aukštu finansavimo intensyvumu, bet ir nėra susieta su De minimis. Tai reiškia, kad tos bendrovės, kurios kelia sau ilgalaikės plėtros tikslus galės daug lanksčiau dalyvauti ir kitose paramos priemonėse. Ypač geros finansavimo sąlygos byloja apie nemažą konkursą, kuriame sėkmingiau pasirodys tos kompanijos, kurios bendradarbiaus su profesionalais. Mes galime Jums padėti išspręsti savo energetikos problemas ir padidinti įmonės pelningumą“,- teigia Inopro projektų vadovas Artūras Semenikas.

  Svarbiausi kriterijai pareiškėjui

  Tinkami pareiškėjai yra VVL regione ne trumpiau kaip 3 metus veikiančios gamybinės įmonės. Bendrovėms priklausomai nuo jų dydžio taip pat keliami pajamų iš savo pagamintos produkcijos reikalavimai. Labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių vidutinės metinės pajamos iš savo pagamintos produkcijos pastaruosius du metus privalo būti ne mažesnės nei 145 000 eurų. Tuo tarpu didelių bendrovių vidutinės metinės pastarųjų dvejų metu pajamos iš savo pagamintos produkcijos turi siekti 300 000 eurų. Be to, pareiškėjas privalės turėti atliktą įmonės energetinį auditą.

  Finansavimo intensyvumas

  Finansavimo intensyvumą lems įmonės dydis ir vietovė, kurioje vykdomos investicijos. Labai mažai ir mažai įmonei bus skiriama iki 65 proc., vidutinei įmonei iki 55 proc., o didelei bendrovei iki 45 proc. projekto įgyvendinimui reikalingų lėšų. Be to, jeigu investicijos Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių ir Utenos apskrityse skiriamas finansavimas gali būti padidintas net 15 proc. Tai reiškia, kad maksimali parama, kurią gali gauti maža bendrovė siekia net 80 proc.

  Kviečiame konsultuotis – INOPRO parengs visus reikiamus dokumentus, gaus reikalingus leidimus, parūpins energetinį auditą ir administruos projektą visą kontrolės laikotarpį.

  WWW.INOPRO.LT

Skip to content