• UAB „Gulbelė“ jau 30 metų!
 • UAB „Gulbelė“ jau 30 metų!

  Šiemet sueina 30 metų nuo pirmųjų įmonės žingsnių, kuriuos kasdien koja kojon eina jau beveik 500 žmonių kolektyvas. „Po užsitęsusios pandemijos tikėjomės kitokio pavasario, tačiau teikdami būtinąsias paslaugas toliau rūpinamės nenutrūkstamu prekių bei paslaugų tiekimu. Šis laikotarpis išmokė efektyviau naudoti turimus resursus ir dar labiau suartino su regionų bendruomenėmis. Esame ne tik verslas, bet ir patikimas kaimynas, o solidi patirtis daro mus stipresniais“, – sako įmonės įkūrėjas, pagrindinis akcininkas ir vadovas Arūnas Tarnauskas.

  „Gulbelė“ veiklą pradėjo 1990 m. kaip Šakių rajono visuomeninio maitinimo kooperatyvas ir per daugiau nei tris dešimtmečius išaugo į vieną didžiausių regioninių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje. Nuo pirmųjų dienų krašto tradicijas puoselėjanti įmonė 1992 m. pavadinta „Gulbele“ – miesto širdyje esančiame pastate, kuriame iki šių dienų įsikūrusi įmonės administracija, anksčiau veikė šakiečių pamėgtas restoranas „Gulbė“. Manoma, kad jo pavadinimą įkvėpė netoliese įspūdingame tvenkinyje plaukiojančios gulbės. Reikšmingas žingsnis žengtas 1999-aisiais – „Gulbelė“ įstojo į didžiausią mažmeninių prekybos įmonių grupę Baltijos šalyse „Aibė“ ir tapo didžiausia aljanso nare. Ši narystė ne tik suteikia galimybę įmonei nuolat užtikrinti kuo geresnes kainas pirkėjams, bet ir pasiūlyti jiems platų prekių bei paslaugų asortimentą, padeda aktualiais merketingo bei IT sprendimais. 2006 m. įmonė tapo uždarąja akcine bendrove.

  „Džiaugiamės, kad narystė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose bei lyderystė jų padalinyje Šakiuose suteikia daugiau galimybių veikti verslo bendruomenėje, organizuotai reaguoti į kasdienius iššūkius bei atliepti visuomenės lūkesčius kaip darbdaviui bei paslaugos tiekėjui“, – sako KPPAR viceprezidentas Arūnas Tarnauskas. Jis džiaugiasi, kad rūmų veikla įtraukia ir įmonės darbuotojus, suteikia galimybę mokytis, dalintis patirtimi, priimti labiau pasvertus sprendimus, rasti patikimus partnerius.

  „Gulbelės krautuvės“ – tai miesteliuose ir kaimuose veikiančių krautuvių tinklas, vertinantis atsakingą požiūrį į klientus, kasdienių prekių kokybę ir malonų aptarnavimą, savo klientams teikiantis platų naudingų paslaugų paketą. Siekiama kokybiškai ir atsakingai tenkinti klientų maisto prekių bei paslaugų poreikius, teikti bendravimo džiaugsmą ir puoselėti krašto vertybes. Tai moderni, šiuolaikiška, lanksčiai ir atsakingai dirbanti įmonė, besirūpinanti savo darbuotojais ir partneriais. Skatinamas nuolatinis tobulėjimas leidžia prisitaikyti prie technologinių naujovių bei besikeičiančių klientų lūkesčių. Šiuo metu įmonei priklauso 63 krautuvės Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose. Didesnė jų dalis priklauso Sūduvos kraštui, tad kartu švenčiami ir Sūduvos metai, palaikomos vietinės iniciatyvos.

  „Gulbelė“ turi savo kepyklą bei konditerijos cechą, viena pirmųjų regione pradėjo diegti savitarnos paslaugas tinklo krautuvėse, o 2020 m. įsteigė elektroninę parduotuvę www.e-gulbele.lt, suteikiančią galimybę užsisakyti prekes į namus Šakių ir aplinkinių miestų gyventojams. „Gulbelė“ taip pat aktyviai prisideda prie taršos mažinimo – įmonėje įdiegta sertifikuota, efektyviai naudojamos energijos sistema, be to, nuo 2020 m. pradžios įmonė perka iš atsinaujinančių energijos išteklių gaminamą elektros energiją. Per visus veiklos metus „Gulbelė“ buvo ne kartą įvertinta ne tik regiono, bet ir visos šalies lygiu. Tarp svarbiausių apdovanojimų – Lietuvos pramonininkų konfederacijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė 2011“. 2016 m. „Gulbelė“ pateko į „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2016“ gretas, tapo „Verslo žinių“ projekto „Gazelė 2016“ laureate. Minėdama savo 30 gimtadienį „Gulbelė“ nelėtina tempo – yra Lietuvos verslo lyderių 500-tuke (tarp „Verslo žinios“ kasmet skelbiamų 500 Lietuvos verslo lyderių 2022 metais užima 195 vietą).

  Jubiliejinio gimtadienio proga kovo 10 – balandžio 6 d. laikotarpiu „Gulbelė“ klientams skirta gausybė akcijų, konkursų ir žaidimų. Plačiau: www.gulbele.lt.

   

  UAB „Gulbelė“ inf.

Skip to content