• UAB “Alvinta”

  Siūlome aplinkosauginius komplektus.

  Remiantis 2007 m. liepos 13 d. LR Aplinkos Ministro įsakymo Nr. D1-405 „Dėl aplinkos apsaugos reikalavimų transporto priemonių techninei priežiūrai ir remontui aprašo patvirtinimo“ 9.4. punktu, turi būti laikomos priemonės išsiliejusiems teršalams (naftos produktams, akumuliatorių elektrolitui ir kt.) surinkti ir neutralizuoti: absorbentų komplektai ar kitos priemonės, leidžiančios absorbuoti, neutralizuoti ne mažiau kaip 0,01 m3 bet kurio transporto priemonės eksploatacijai naudojamo aplinkai pavojingo skysčio ir ne mažiau kaip 0,1 m3 naftos produktų.

  Sorbentai gali sugerti bet kokio tipo teršalus, nuo bet kokio paviršiaus (grindų, vandens…). Be to, jie sugeria tik teršalus, o ne vandenį.

  Į mūsų siūlomo komplekto sudėtį įeina:

  • Birus sorbentas „Sphag sorb“ – maišas 21,1 ltr. (4,8) kg – 1 vnt.

  • Birus sorbentas „Qualisorb 628“ – maišas 22,7 ltr. (9,3) kg – 1vnt.

  • Apsauginė bona 120×7,5 cm (1,6) kg išsiliejusiems nafos produktams ir eksploataciniams skysčiams lokalizuoti ir surinkti – 2 vnt.

  • Kilimėlis 45×45 cm (2,4) kg naudojamas naftos produktams ir skysčiams surinkti, taip pat kaip uždangalas ant kanalizacijos šulinių, neleidžiantis prasiskverbti skysčiams ir naftos produktams į nutekamuosius vandenis -1 vnt.

  Komplektas pateikiamas supakuotas sandarioje plastikinėje pakuotėje.

  • Absorbentas QUALISORB – 1 litras sugeria 1,45 l naftos produktų. Preparato granulių paviršius labai porėtas ir primena kempinę, todėl jis gali sugerti didelį kiekį naftos produktų, tirpiklių ir kitų organinių junginių.

  • Absorbentas SPHAG SORB – 1 kg. sugeria apie 9 kg. naftos produktų. Gamtinės kilmės, ekologiškai švarus produktas, skirtas absorbuoti nuo vandens ar žemės paviršiaus didelius pačių įvairiausių cheminių medžiagų kiekius. Kiekvienai įmonei formuojame skirtingus absorbentų komplektus

  SPHAG SORB rankovė abs. rankovė naudojama kaip boninė užtvara išsiliejusiems naftos produktams surinkti.

Skip to content