• UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ kviečia į mokymus „Darbuotojai nori dirbti. Motyvavimas XXI-ajame amžiuje“
 • UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ kviečia į mokymus „Darbuotojai nori dirbti. Motyvavimas XXI-ajame amžiuje“

  UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ kviečia į mokymus „Darbuotojai nori dirbti. Motyvavimas XXI-ajame amžiuje“

  Kiekvieno darbdavio siekis – energingi ir atsidavę darbuotojai degančiomis akimis. Tačiau kaip išspręsti šį iššūkį? Juk ne paslaptis, kad finansinis, piniginis motyvavimas veikia trumpai. Kaip užtikrinti darbuotojų ilgalaikę motyvaciją?

  Mokymų metu susipažinsite su naujausiu darbuotojų motyvavimo požiūriu, paremtu neuropsichologijos mokslo tyrimais, sužinosite, kaip skirtingų kartų vertybinės nuostatos įtakoja jų motyvaciją bei kokie gali būti paprasti (ir daug nekainuojantys!), bet efektyvūs būdai darbuotojų ilgalaikei motyvacijai sustiprinti. Taip pat dalinsimės įžvalgomis, surinktomis atliekant įmonėse motyvacijos ir mikroklimato tyrimus bei realios praktikos pavyzdžiais.

  • Darbuotojų motyvavimas: esmė ir principai. Kas motyvuoja žmones? Tradicinės motyvacijos teorijos ir naujausiais neuropsichologijos tyrimais paremtas požiūris.

  • Motyvavimo priemonių parinkimas, atsižvelgiant į socialinius žmonių elgsenos impulsus.

  • Nuspėjami neracionalūs žmonių elgesio ir mąstymo ypatumai. 5 būdai, kaip juos panaudoti motyvacijai, savimotyvacijai ir savikontrolei didinti.

  • Kaip dirbti mišrioje komandoje? Kuo skiriasi skirtingų kartų vertybės ir lūkesčiai? Ką reikia žinoti vyresniam vadovui apie vadovavimą jaunesniems? Ko derėtų nepamiršti jaunesniam vadovui apie vadovavimą vyresniems?

  • Paprasti ir nestandartiniai darbuotojų motyvavimo būdai. Kaip palaikyti darbuotojų motyvaciją paprastais būdais? Geroji kitų įmonių patirtis taikant nestandartinius darbuotojų motyvavimo būdus.

  Mokymai skirti įmonių vadovams, personalo vadovams, padalinių vadovams.

  Mokymai vyks lapkričio 15 d. Kaune. Mokymų pradžia 10 val. Trukmė – 8 akad.val.

  Daugiau informacijos www.fitin.lt

  Registruokitės pildydami anketą
  arba el.paštu mokymai@fitin.lt

  Mokymus veda:

  Dr. Rūta Klimašauskienė

  Personalo valdymo konsultantė, koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų daktarė. Knygos tėvams apie vaikų sprendimus „Patarti negalima. Pasitikėti“ bendraautorė.

  Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo, kūrybingumo skatinimo naujovėmis. Šiuo metu podiplominėse studijose mokosi psichodinaminės organiza cinės ir gupių te rapijos.

  Konsultuoja įmones darbuotojų motyvavimo klausimais, padeda rasti atsakymus, kodėl neveikia komandos formavimo renginiai ir kitos dažnai taikomos motyvacinės priemonės. Atlieka mikroklimato, darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus. Kuria mokymų programas ir veda praktinius, patirtinius mokymus darbuotojų motyvavimo, vadovavimo, emocinio intelekto lavinimo, darnaus komandos darbo, komunikavimo, efektyvaus tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo, savęs pažinimo, kūrybingumo temomis.

  Danguolė Kraskauskienė, ACC

  Profesionali mokymų lektorė, nuo 2005 m. vedanti profesinius bei įvairios tematikos saviugdos mokymus. Unikalios programos, skirtos viešosios kalbos įgūdžiams vystyti, autorė. Visų savo vedamų užsiėmimų metu ypatingą dėmesį skiria tam, kad atsiskleistų dalyvių individualumas bei būtų suformuoti tvarūs praktiniai įgūdžiai – lyderystės, iškalbos, laiko planavimo bei darnaus komandinio darbo. Lektorės seminarai išsiskiria interaktyvumu, kryptingumu bei palaikymo atmosfera, kuri leidžia dalyviams naujai atrasti bendradarbiavimą ir motyvaciją veikti.

  Danguolė yra akredituota koučingo specialistė,Belgijos tarptautinės lyderystės ir koučingo (ugdomojo vadovavimo) mokyklos „Nova Terra Coach Training Corporate Development“ absolventė. Nuo 2013 m. nuosekliai dirba profesinio koučingo srityje, taip pat nuolat tobulina psichologijos žinias. Nuo 2014 m. Tarptautinės koučingo federacijos ICF Global ir ICF Lietuva narė. Blogo, skirto saviugdai autorė.


Skip to content