• Tęsiamas verslo mentorystės renginių ciklas MentorME
 • Tęsiamas verslo mentorystės renginių ciklas MentorME

  Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME jau įpusėjo. MentorME renginiai – tai vieta, kur ketindamas pradėti, pradėjęs ar jau vystydamas verslą gali gauti atsakymus iš pirmų lūpų tų, kurie šį kelią jau nuėjo, jau yra radę atsakymus ar gali pasidalinti 101 patarimu, triuku ar augimo kelyje įgytu know-how aspektu. Ateik ir paklausk visko, ką nori sužinoti!

  MENTORIUS

  Tomas Varnas jau daugiau nei dešimtmetį kuria, prižiūri bei vysto įvairius interneto projektus. Tomas dėsto Digital Academy, yra StartupHighway mentorius bei įvairių renginių pranešėjas. Nuo 2009 metų yra lyderiaujančios Lietuvoje, skaitmeninės rinkodaros įmonės – „Good one”, UAB vadovas ir įkūrėjas. „Good one” komanda savo paslaugas teikia didžiausioms Lietuvos įmonėms vietinėje ir tarptautinėse rinkose.

  TEMA

  Vieno verslo istorija: ar pradėtum verslą pačiame krizės įkarštyje?

  Prieš beveik 10 metų, 2009-aisiais, pačiame finansinės krizės įkarštyje, Tomas įkūrė pirmą specializuotą SEO paslaugų kompaniją Lietuvoje „Good one”. Pastaraisiais metais ji yra reitinguojama prestižiniame sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių sąraše „Deloitte Technology Fast 50“. Jame fiksuojami fantastiški „Good one” finansiniai pasiekimai ir nuolatinis, nenumaldomas įmonės ir jos apyvartų augimas, pvz. 2015 m. apyvarta siekė 1,26 mln. Eur, o vėliau apyvarta kasmet dvigubėjo (2016 m. – 2,79 mln., 2017 m. – 4,47 mln.). „Good one” komandos ir jos vadovo ambicija 2018-iesiems yra pasiekti 10 mln. eurų apyvartą bei tapti didžiausia skaitmeninės rinkodaros agentūra Baltijos šalyse. „Good one” yra oficiali „Google“ partnerė Lietuvoje.

  Šiandien visa tai yra įtikinantys, sėkmę liudijantys faktai, tačiau šįvakar Tomas verslo mentorystės renginių ciklo MentorME dalyviams papasakos apie sėkmės istorijos kūrimo virtuvę: kaip ir kodėl būtent tuo metu nutarė imtis savo verslo, su kokiais klausimais ir sunkumais susidūrė žengdamas pirmuosius verslininko žingsnius, ką ir kaip darė, su kuo tarėsi, kiek dirbo ir kiek mokėsi iš savo klaidų, kol pasiekė tą stebuklingą 1 milijono eurų apyvartą 2015-aisiais? Ne tik pasakos, bet ir bus pasiryžęs atsakyti į visus Jūsų klausimus.

  Verslo mentorystės renginių ciklas MentorME tai atvira erdvė diskusijai. Kiekvienas dalyvavęs pirmuose dviejuose MentorME renginiuose patvirtins, kad čia, be galo jaukiuose ir informatyviuose MentorME vakaruose, yra vietos visiems klausimams, betarpiškam ir draugiškam bendravimui  bei nenumaldomam asmeniniam tobulėjimui.

  PRISIJUNK!

  RENGINIO PROGRAMA:

  17:30 registracija

  18:00 renginio pradžia

  19:00 klausimų ir atsakymų sesija

  19:30 kontaktų vakaras su kava bei užkandžiais

  21:00 renginio pabaiga

  APIE RENGINĮ

  Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME

  MentorME – tai keturis kartus dar šiais metais verslo bendruomenę suburianti iniciatyva, suteikianti galimybę pasisemti praktinių žinių iš visuomenėje neabejotinai pripažintų, savo srityje ekspertiškumo lygį pasiekusių verslo ir ekonomikos profesionalų.

  MentorME mentoriai: dr. Gitanas Nausėda, Edvinas Eimontas, Tomas Varnas, Ilja Laurs

  Verslo mentorystės renginių ciklą MentorME pristato Shortcut rinkodaros sprendimai kartu su Kauno kolegijos Verslo centru bei NexturyHUB bendradarbystės erdve.

  RENGINIO VIETA

  NexturyHUB (Ašigalio g. 1 B, Kaunas) bendradarbystės erdvė Kaune, teikianti viskas įskaičiuota biuro patalpų nuomos paslaugas. Individualūs stalai, privatūs biurai, renginių ir susitikimų erdvės, hub’o parkingas. NexturyHUB renginiai vyksta autonomiškoje konferencijų ir renginių erdvėje antrame aukšte, kurioje telpa iki 70 asmenų.

  NexturyHUB. Vieta, kur susitinka galimybės!

  BILIETAI

  Bilietus galima įsigyti internetu tickets.paysera.lt sistemoje arba renginio dieną NexturyHUB (bilietus būtina rezervuoti telefonu +370 690 11131).

  Nuoroda į bilietus: https://tickets.paysera.com/lt/event/verslo-mentorystes-renginiu-ciklas-mentorme-4c7b?fbclid=IwAR2ZpDVF6bshCrL25b1UVoE8TarF1OtAEA4vPfVc58UI5Kma1CGhsDaI12M

  Specialus 5 € nuolaidos kodas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams: RUMAI5

  PARKAVIMAS

  NexturyHUB turi nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Jai užsipildžius, automobilius galima parkuoti greta esančioje saugomoje stovėjimo aikštelėje. Kaina viso renginio trukmei 1,50€.

   

  Daugiau apie NexturyHUB: https://www.nexturyhub.com/

  Nuoroda į renginį FB:

  https://www.facebook.com/events/2120301244952447/permalink/2120305608285344/

Skip to content