• Tarpkryptės magistro studijos KTU
 • Tarpkryptės magistro studijos KTU

  Tarpkryptės magistro studijos KTU

  Poveikio aplinkai mažinimas ir darni plėtra – galimybė gamybos įmonėms sutaupyti išteklių, optimizuoti gamybos procesus, kelti įmonės prestižą tarp partnerių ir, svarbiausia, – didinti įmonės konkurencingumą ir atrasti naujų plėtros galimybių. ES Žiedinės ekonomikos veiksmų planas rodo, kad tik inovatyvios įmonės gebės išlikti konkurencingoje ateities ekonomikoje, kurios pagrindiniai iššūkiai bus senkantys gamtiniai ištekliai ir gyventojų kiekio augimas. Tokioje aplinkoje tradiciniai ekonomikos modeliai tampa nebeefektyvūs, ir tikėtina, kad inovacijos, grįstos ne tik naujais technologiniais sprendimais, bet jų integravimu, novatorišku požiūriu ir naujų galimybių paieškomis, leis įmonėms valdyti rizikas ir išnaudoti darnios plėtros galimybes.

  Darnus valdymas ir švaresnė gamyba – palanku aplinkai ir ekonomiškai naudinga – tai jau įrodė KTU, Aplinkos inžinerijos instituto mokslinė ir taikomoji 25 metų patirtis ir 15 laidų Aplinkos apsaugos vadybos ir švaresnės gamybos magistrų.

  Programa nuolat tobulinama reaguojant į globalias aktualias ir specialistų kompetencijų poreikį.

  Kas programoje NAUJA nuo 2017 m.?

  Tarpkryptės studijos: integruojama: Aplinkos inžinerija, Gamybos inžinerija ir Verslas

  Atvira: programa atvira įvairių sričių bakalaurams

  Studijos vykdomos: Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje

  Paskaitos: vakarinės/dieninės (Kaune), savaitgalinės: penktadienį – šeštadienį (Panevėžyje ir Klaipėdoje)

  Diplomas: Inžinerijos magistras

  Kita aktuali informacija:

  Studijos skirtos: Studijų programa aktuali įvairių įmonių ir organizacijų darbuotojams ar vadovams, kurie siekia taikyti inovatyvias ir darnias technologijas, pažangias metodikas įmonės veikloje. Studijos taip pat tinka studentams baigusiems bakalauro studijas ir ketinantiems tęsti studijas su tikslu įgyti platesnių žinių, kurios padėtų sistemiškai vertinti ir kurti darnias inovacijas ar priimti atsakingus sprendimus pagrįstus ekonominiu, aplinkosauginiu ir socialiniu vertinimu.

  Priėmimas: įvairių sričių bakalauro absolventai; galimybė studijuoti kolegijos absolventams.

  Studijuoti kviečiame: gamybos ir paslaugų įmonių darbuotojus, kurie savo veikloje ketina integruoti rizikų valdymą ir kitas darnaus vystymosi priemones;

  valstybinių institucijų darbuotojus; pedagogus (kolegijų, mokyklų) ir įvairių sričių bakalauro studentus;

  studentus įgijusius įvairių sričių bakalauro studijas ir ketinantiems tęsti studijas su tikslu įgyti platesnių žinių, kurios padėtų sistemiškai vertinti ir kurti darnias inovacijas ar priimti atsakingus sprendimus pagrįstus ekonominiu, aplinkosauginiu ir socialiniu vertinimu.

  Trukmė: 2 metai

  Absolventai dirba: gamybos įmonėse kokybės ir aplinkos vadovais, gamybos vadovais, valstybinių institucijų specialistais, padalinių vadovais, darnumo vystytojais (sustainability developers), konsultavimo įmonių specialistais, ekspertais.

  Partneriai: Bolonijos universitetas, BALTECH Baltijos universitetų konsorciumas, Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA), SDG, Freda, IKEA, Enerstena ir kt.

  Daugiau informacijos: Dr. Inga Gurauskienė, studijų programos vadovė

  Tel. 837300764

  inga.gurauskiene@ktu.lt

  Aplinkos inžinerijos institutas

  e-mail: apini@ktu.lt

  https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/m-aplinkos-apsaugos-vadyba-ir-svaresne-gamyba/

  http://ktu.edu/lt/aplinkos-inzinerijos-institutas

  Fb: Aplinkos inzinerijos institutas

  Priėmimas: I etapas: gegužės 3 d. – birželio 27 d.

  II etapas: liepos 7 – 12 d.

  III etapas: liepos 19 d. – rugpjūčio 22 d.

Skip to content