• Sudėtinga informacija – paprastai ir aiškiai: animuotų video galia

  Šiandien, kai e-komercijos patrauklumas auga sulig kiekviena diena, lygiai taip pat didėja ir konkurencija: dėl auditorijos dėmesio tenka grumtis parodymų dažnumu, vaizdo originalumu, turinio įtraukimu. Norite didesnės rinkos dalies? Privalote ne tik pateikti klientus viliojantį pasiūlymą, bet ir būti pastebėti konkurentų minioje. Todėl vis populiaresniu įrankiu e-rinkodaroje tampa trumpi animuoti filmukai, kurių naudas aptarsime plačiau straipsnyje.“,- teigia Rūta Čekaitė, UAB „ADFACE“ vadovė.

  Animuota video reklama – vienas iš efektyviausių būdų pasiekti tikslinę auditoriją ir paskatinti ją veikti. Keletas priežasčių, kodėl verta naudoti video reklamą:

  1. Animuota reklama – būdas greičiau būti pastebėtiems. Animuota reklama – trumpas, 15-60 sekundžių trukmė, įtraukiantis filmukas, kuris reklamuoja įmonę, paslaugas ar prekes. Tai – įtraukus, įdomus ir kūrybingas būdas būti greičiau pastebėtiems televizijoje ar socialiniuose tinkluose. Tokio tipo reklama sužadina emocijas, todėl paskatina draugišką atsaką į prekės ženklą iš įvairių auditorijų.
  2. Dėmesį išlaikantis reklamos įrankis. Kompanijos, kurios naudoja animuotas reklamas gali pasigirti kur kas aukštesniais auditorijos įsitraukimo, klientų pritraukimo rinkimo skaičiais. Priežastis paprasta: gerai atlikta animacija priverčia žmogų stabtelėti ir pažiūrėti reklamą iki galo. Animuotų video pagalba galima eksperimentuoti su skirtingais stiliais bei efektais – ir pasiekti skirtingas auditorijas.
  3. Video reklama supaprastina sudėtingą žinutę. Animuoti video – tai šviežias ir kūrybiškas požiūris į reklamą, leidžiantis sudėtingą verslo žinutę suskaidyti į aiškius gabalėlius ir nuosekliai parodyti, pasakojant trumpą, įtraukiančią istoriją, kurią lengva suprasti ir įsivaizduoti. Tai ypač pravartu kompanijoms, kurios dirba sudėtingesnėse industrijose ir tiekia kompleksines, keliais žodžiais sunkiai nusakomas paslaugas.
  4. Animuota reklama tai puikus kainos-efekto santykis. Dar viena animuotų reklaminių filmukų populiarumo priežastis – patraukli kaina. Sukurti animuotą video yra kur kas pigiau nei, nufilmuoti to paties scenarijaus realius vaizdus, kuriems dažniausiai reikalinga aparatūra, aktoriai, specifinės aplinkos nuoma ir pan.

  Sudomino? Daugiau skaitykite čia: https://adface.lt/sudetinga-informacija-paprastai-ir-aiskiai-animuotu-video-galia/
  Straipsnyje aptarsime kitas priežastis, kodėl verta rinktis animuotą reklamą ir kaip tai gali prisidėti prie įmonės atpažįstamumo augimo.

  UAB „ADFACE“ – reklamos ir dizaino agentūra, jau daugiau nei 14 metų kuria internetinę reklamą: interneto svetaines, firminį stilių, animuotą ir vaizdo reklamą. UAB „Adface“ – tai žmonės, kuriems rūpi, ar jums pasiseks, ir kurie gali prie to prisidėti.

  Viskas prasideda nuo pokalbio, pasikalbėkime?

  +370 677 56 162

  info@adface.lt

Skip to content