• Softera DU ir personalo valdymo sistema

  „SERFAS“ – įmonė, kuri užsiima profesionaliu statybinių ir mažmeninės prekybos statybinių medžiagų įmonių aptarnavimu Lietuvoje ir plėtra užsienyje. Įmonės pavadinimas – neatsitiktinis. „Serfingas“ – tai sportas, kuriam reikalingas vanduo. Taigi, „SERFO“ kvalifikuotų profesionalų pastangomis, kompanija jau 25 metus sėkmingai valdo „rinkos bangas“.

  Norint suvaldyti „rinkos bangas“, reikalingi sprendimai, kurie neribotų verslo augimo. Anksčiau „SERFAS“ darbo užmokesčio (DU) ir personalo valdymui naudojo lietuvišką programą, kuri nebetenkino augančios įmonės poreikių. Šiandien, Softera DU sprendimas įmonėje naudojamas jau 2 metus.

   „Džiaugiamės pasirinkę Softera DU ir personalo valdymo sistemą, kuri yra pranašesnė už mūsų anksčiau turėtą lietuvišką programą. Nuo šiol viską turime vienoje sistemoje su kuria lengva dirbti, funkcionalumas tenkina mūsų poreikius, sprendimas nuolat vystomas ir atitinka įstatymų reikalavimus. Softeros komanda išsiskiria kokybišku ir operatyviu aptarnavimu, darbo užmokesčio apskaitą puikiai išmanančiais profesionaliais konsultantais. Esame patenkinti ir rekomenduojame Softerą kaip patikimą partnerį.“


  Personalo ir bendrųjų reikalų vadovė, Sigita Butkienė, UAB Serfas 

  Norėtumėte automatizuoti užmokesčio apskaitos procesą, nuolat ieškote būdų mažinti veiklos sąnaudas, optimizuoti buhalterijos ir personalo skyriaus veiklą?

  Susisiekite: klausk@softera.lt | +370 620 93 555, papasakosime, kaip Softera DU ir personalo valdymo sistema padės Jums didinti sistemos vartotojų produktyvumą, mažinti administracinį krūvį ir našiau dirbti operuojant tiksliais ir savalaikiais duomenimis vienoje verslo valdymo sistemoje.

Skip to content