• „SDG“ įmonių grupės renginiai „Būkime saugūs ir sveiki darbe!”

  „SDG“ įmonių grupės renginiai „Būkime saugūs ir sveiki darbe!”

  Jau dešimtąjį kartą „SDG“ įmonių grupė balandžio 28 d. minės Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, kurios tikslas – kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas. Tradiciškai šią dieną „SDG“ įmonių grupės darbuotojai didžiųjų Lietuvos miestų sankryžose praeiviams ir vairuotojams dalins darbo pirštines su užrašu „Saugok save darbe!“.

  Šiais metais darbuotojų iniciatyva balandžio 26 d. centriniame biure Kaune vyko kraujo donorystės akcija Kauno klinikose besigydantiems ligoniams. Akcijos metu padovanotas kraujas padės gelbėti nelaimingus atsitikimus patyrusių darbuotojų gyvybes. Juk 2015 m. nelaimingų atsitikimų darbe metu žuvo 41 darbuotojas, 145 buvo sunkiai sužaloti. Ši statistika nėra tik skaičiai – tai konkrečių žmonių likimai.

  Trečiuosius metus iš eilės VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su „SDG“ įmonių grupe ir prekybos, pramonės ir amatų rūmais kviečia smagiai praleisti vakarą diskutuojant apie darbuotojų saugą ir sveikatą bei atsakinėjant į protų mūšių „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“ klausimus.

  Balandžio 20 ir 21 d. protų mūšiai įvyko Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Marijampolės ir Alytaus miestuose. Intelektualiame, azartiškame renginyje dalyvavo 47 komandos, subūrusios per 280 dalyvių iš įvairių įmonių, organizacijų ar pavienius iniciatyvius asmenis. Komandos turėjo įveikti penkis turus po dešimt rimtų ar humoristinių, garsinių ar vaizdinių klausimų, susijusių su darbuotojų sauga ir sveikata, higiena, pirmąja pagalba. Visiems vakaro dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanos.

  Miestų komandų – nugalėtojų balandžio 28 d., Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, laukiama protų mūšio finale, kuris įvyks „Nautilus“ laisvalaikio namuose Kaune. Susirungs šios komandos: komanda „CHOC IN“ iš AB „Vilniaus pergalė“, Kauno komanda „Užskaitom“ iš UAB „Aurika“, Klaipėdos komanda „Sakuona“ iš UAB „Sakuona“ ir „UPS“ iš AB „Klaipėdos mediena“, šiauliečių komandos „Devold AMT“ iš UAB „Devold AMT“ ir „Bang bang“ iš UAB „Automatizavimo sprendimai“, komandos iš Marijampolės UAB „Koncernas „ALGA“ – „Aligatoriai“ ir „Cukrinukai“ iš UAB „Arvi cukrus“, Alytaus komanda „Titanai“ iš UAB „Baldeka“ bei iniciatyvi grupė „Trečias dublis“ iš Panevėžio.

Skip to content