• Profesionalų įžvalgos verslą pradedantiems Lietuvos entrepreneriams

  Pradėti savo verslą – skatintinas ir itin ryžtingas kiekvieno asmens gyvenimo posūkis. Siekis tapti naujuoju entrepreneriu formuoja požiūrį į esminius verslo sprendimus. Verslo sėkmė priklauso tiems, kurie geba aiškiai išskirti savo pranašumus prieš konkurentus arba panašia veikla užsiimančius verslininkus. Šią charakterio savybę ir ryžtą turi itin ribotas asmenų skaičius, o Europos Sąjungos (ES) atlikti tyrimai rodo, kad apie 25 proc. ES piliečių galvoja apie galimybę turėti nuosavą verslą, tačiau jį įkuria ir vysto tik apie 8 proc. ES valstybių narių gyventojų. Analizuokime dar vieną itin svarbų aspektą: verslą kuriame tam, kad gautume pajamas šiandien, ar tam, kad ugdant asmeninius ir profesinis gebėjimus, įmonė taptų ilgalaikiu pajamų generavimo varikliu ir šalies ekonominio augimo veiksniu.

  Tikras entrepreneris, patyręs nesėkmę, neieško priežasčių įmonės išorėje, nekaltina kolegų, tačiau klausia savęs, kuris sprendimas ir veiksmai sąlygojo esamą padėtį. Gebėjimas prisiimti atsakomybę už priimtus sprendimus – tai tik viena svarbiausių entreprenerio savybių, kuri įgalina pažvelgti į klaidą ne kaip į nesėkmę, tačiau ugdo troškimą mokytis ir tobulėti.

  2009 m. balandžio mėn. vykdant Europos Sąjungos iš dalies finansuojamą projektą „Integruoto mokymosi ir bendrųjų gebėjimų perkėlimo verslo vadyboje“ (PATRON), V. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla ir Prekybos Pramonės amatų rūmai suburs jaunuosius entreprenerius į seminarą, kuriame verslo patirtimi dalinsis vyresnės kartos sėkmingai rinkoje įsitvirtinę verslininkai. Tai puiki galimybė naujausiais metodais įvertinti turimas kompetencijas ir charakterio savybes, kritiškai pažvelgti į versle priimamus sprendimus ir perimti vyresniųjų patirtį. Norintys dalyvauti seminare kviečiame registruotis el. paštu vtk@avm.lt
  arba telefonu 8 37 320 281.

  Daugiau informacijos: www.avm.lt
  ; www.patronproject.org

  Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.

Skip to content