• Prasideda naujas asociacijos “Šviesuva” renginių sezonas
 • Prasideda naujas asociacijos “Šviesuva” renginių sezonas

  Prasideda naujas asociacijos "Šviesuva" renginių sezonas

  ASOCIACIJA „ŠVIESUVA“

  UAB „Pirmas žingsnis“
  konferencijų salėje,
  Raudondvario pl.150, Kaunas

  Generalinis rėmėjas – Algimantas Astrauskas

  Generalinė sezono paskaitų tema : „GEROVĖS VISUOMENĖ: KURKIME KARTU!

  Pagrindinis strateginis šalies raidos tikslas – gerovės visuomenės kūrimas. 2014-2020 m.m. Nacionalinės pažangos programa skirta Lietuvos strategijoms „Lietuva 2030“, „Europa 2020″įgyvendinti.

  2014. RUGSĖJIS

  2014.09.04

  Ketvirtadienis

  16.00-17.30

  Susitikimas su Kauno gidų bendrijos pirmininke Rita Šuopiene ir aukščiausios kategorijos gide Henrieta Miliauskiene.

  Po Kauną užsieniečius ir miesto svečius vedžiojantys gidai pernai minėjo Kauno gidų bendrijos 20-ąjį jubiliejų. Bendrijai nuo jos įkūrimo vadovauja Rita Šuopienė, savo profesionalaus gidavimo stažą skaičiuojanti nuo 1982-ųjų. Iš pradžių Kauno gidų bendrijoje buvo 16 narių, o dabar – jau 98. Visi jie – sertifikuoti specialistai.

  2014.09.11

  Ketvirtadienis

  16.00-17.30

  Žolininkas, liaudies medicinos ekspertas Virgilijus Skirkevičius: Vaistingųjų augalų receptai sveikatai stiprinti.

  Vaistažoles kaimo žmonės renka nuo neatmenamų laikų. Jomis gydo ir artimuosius, ir gyvulius. Šilutėje gyvenantis LSMU lektorius, farmacininkas Virgilijus Skirkevičius – vienas žinomiausių ir populiariausių liaudies medicinos ekspertų šalyje. Jis moko atpažinti augalus, išmanyti vaistingąsias jų savybes, panaudoti jas sveikatai.

  2014.09.18

  Ketvirtadienis

  16.00-17.30

  KUO MES GYVENAME? Nacionalinės mokslo programos „Gerovės visuomenė“ pristatymas: prof. dr. Algis Krupavičius

  Politologas, Lietuvos mokslo tarybos ekspertas, Nacionalinės mokslo programos „Gerovės visuomenė“ programos įžvalgos rengimo grupės vadovas,KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto direktorius. Daugelio monografijų ir studijų /“Lietuva kelyje į demokratiją“, „Politinės partijos Lietuvoje:Atgimimas ir veikla“ , kt./, mokslo publikacijų autorius ir bendraautorius. KTU Viešosios politikos ir administravimo institute dirba 36 pedagoginiai darbuotojai, 4 profesoriai, 19 docentų, 8 lektoriai,5 asistentai bei 2 vyresnieji mokslo darbuotojai.

  2014.09.25

  Ketvirtadienis

  16.00-17.30

  Techn. m. dr. doc. Artūras Dabkevičius : KAS TAS BIOLAUKAS? ŽMOGAUS ENERGETIKOS TYRIMAI GDV (angl. Gas Discharge Visualisation) BIOELEKTROGRAFIJOS METODU.

  Dr. Artūras Dabkevičius: technologijos mokslų daktaras (technologijos mokslai, mechanikos inžinerija), disertaciją apgynęs Kauno technologijos universitete (2009 m.), unikalių mokslo programų vykdytojas bei daugiau kaip 50 mokslo darbų autorius

  Biolauko (auros) tyrimas – įrodymas, kad gyva būtybė, tarp jų ir žmogus, sudarytas ne tik iš materijos (fizinio kūno), bet turi ir subtilias (energoinformacines) struktūras.

Skip to content