• Piešinių konkursas „Mums saugu, kai mes kartu“

  Piešinių konkursas „Mums saugu

  Prasidėjus naujiems mokslo metams Kauno kredito unija inicijuoja renginį – piešinių konkursą „MUMS SAUGU, KAI MES KARTU“, kurio tikslas – tūkstančiams miesto moksleivių ir darželinukų priminti saugios elgsenos gatvėse, kiemuose, gamtoje, mus supančioje aplinkoje taisykles ir pristatyti saugių finansų dėsnius. Renginys vyks rugsėjo 10 dieną 15:00 val. Vienybės aikštėje.

  Dalyviai kviečiami dalyvauti piešinių konkurse ir finansinėse estafetėse, apžiūrėti aplinkosaugininkų laboratoriją ant ratų, sudalyvauti saugaus eismo viktorinoje. Drąsiausieji dalyviai turės progą išbandyti saugos diržų veikimą stabdant automobilį arba jam verčiantis demonstraciniame stende.

  Dalyvauti renginyje kviečiamos visos ikimokyklinės įstaigos, pradinės ir vidurinės mokyklos. Patys mažiausieji dalyviai – darželinukai, kviečiami burtis į grupes ir kartu su savo auklėtojomis atvykti į šventę. Viso renginio metu į dalyvių klausimus atsakinės policijos patruliai, kredito unijos specialistai, o teisingos elgsenos gamtoje taisykles dar sykį primins aplinkosaugos pareigūnai. Dalyvausiantiems vaikams svarbios ir kartais jiems sudėtingai skambančios žinios bus pateiktos linksmai bei žaismingai. Visiems dalyvaujantiems tai puiki proga „užtvirtinti“ savo žinias, sužinoti svarbiausią informaciją ir smagiai praleisti laiką.

  Nei vienas šventės dalyvis neliks be dovanų, o sumaniausiems ir aktyviausiems dalyviams bus įteikiami specialūs prizai. Nepraleiskite progos gerai praleisti laiką, pabūti gryname ore ir dar sykį prisiminti pagrindines taisykles kaip išvengti nelaimių, teisingai elgtis ir būti saugiems visose situacijose!

  Renginį organizuoja: Kauno kredito unija

  Renginio partneriai: Kauno policija ir Kauno aplinkosaugos departamentas.

  Erna Krivickienė

  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

  E. paštas: ernata.krivickiene@kku.lt

  Tel. +370 611 24516

  www.kku.lt

Skip to content