• Paskutinis susitikimas verslo mentorystės renginių cikle: MentorME
 • Paskutinis susitikimas verslo mentorystės renginių cikle: MentorME

  Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME pristato paskutinį ir bene labiausiai lauktą šių metų pranešėją – Ilją Laursą. MentorME renginiai – tai vieta, kur ketindamas pradėti, pradėjęs ar jau vystydamas verslą gali gauti atsakymus iš pirmų lūpų tų, kurie šį kelią jau nuėjo, jau yra radę atsakymus ar gali pasidalinti 101 patarimu, triuku ar augimo kelyje įgytu know-how aspektu. Ateik ir paklausk visko, ką nori sužinoti!

  MentorME su Ilja Laurs

  MENTORIUS

  Ilja Laurs – vienas sėkmingiausių serijinių verslininkų Lietuvoje, investuotojas. Delfi.lt sudarytame įtakingiausiųjų 2017 m. verslininkų sąraše užėmė 10-tąją vietą. Jo įkurta kompanija „GetJar“, pirmoji mobiliųjų aplikacijų parduotuvė, išpopuliarėjusi prieš Apple App Store ir Google Play atsiradimą, buvo nupirkta kinų bendrovės „Sungy Mobile“ 2014 metais už 50 mln. JAV dolerių. Po sėkmingo sandorio 2014 metais Ilja įkūrė rizikos kapitalo bendrovę  „Nextury Ventures“, kuri šiuo metu jau yra investavusi į daugiau nei 25 technologijų startuolius.

  TEMA

  Klausimų ir atsakymų sesija: DRAIN MY BRAIN

  Išskirtiniame verslo mentorystės ciklą MentorME šiais metais vainikuojančiame renginyje su Ilja Laursu turėsite neįkainojamą galimybę jam užduoti Jums labiausiai rūpimus, Jūsų valdomam ar kuriamam verslui aktualiausius klausimus. Ateikite pasiruošę, apgalvoję klausimus bei situacijas ir išnaudokite šią unikalią galimybę sparčiausiam ir didžiausiam galimam augimui!

  Ilja Laurs – vienas žymiausių šių dienų Lietuvos verslininkų, investuotojas ir „GetJar“ įkūrėjas, už pasiekimus versle sulaukė tarptautinio pripažinimo ir daugybės prestižinių apdovanojimų. Europos verslo laikraščių asociacija Ilją išrinko Europos metų vadovu, „Wall Street Journal“ įtraukė į „25 ryškiausių Europos technologijų lyderių“ sąrašą. Pasaulio ekonomikos forume Davose jis gavo „Technologijų pionieriaus“ apdovanojimą, žurnalas „Time“ lietuvį pripažino vieną iš dešimties, kuris pakeis žmonijos ateitį. Dėl savo išskirtinio požiūrio į verslą ir technologijas Ilja Laurs specialistų ir žiniasklaidos vadinamas technologijų vizionieriumi. Jis nuolat cituojamas „Wall Street Journal“, „Forbes“, CNN, CNC, BBC, Bloomberg ir kitose pasaulinės žiniasklaidos priemonėse. Nuolat skaito pranešimus didžiausiose telekomunikacijų konferencijose bei Harvardo, Stanfordo, Berkley ir kituose žinomiausiuose pasaulio universitetuose.

  Jau pradėjai galvoti klausimus, kuriuos užduosi Ilja?

  UŽPILDYK: https://goo.gl/forms/1Q008TMhJK2SZKeu1

  Verslo mentorystės renginių ciklas MentorME tai atvira erdvė diskusijai. Kiekvienas dalyvavęs pirmuose dviejuose MentorME renginiuose patvirtins, kad čia, be galo jaukiuose ir informatyviuose MentorME vakaruose, yra vietos visiems klausimams, betarpiškam ir draugiškam bendravimui  bei nenumaldomam asmeniniam tobulėjimui.

  PRISIJUNK!

  RENGINIO PROGRAMA:

  17:30 registracija

  18:00 renginio, klausimų ir atsakymų sesijos, pradžia

  20:00 kontaktų vakaras su kava bei užkandžiais

  21:00 renginio pabaiga

   

  APIE RENGINĮ

  Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME

  MentorME – tai keturis kartus dar šiais metais verslo bendruomenę suburianti iniciatyva, suteikianti galimybę pasisemti praktinių žinių iš visuomenėje neabejotinai pripažintų, savo srityje ekspertiškumo lygį pasiekusių verslo ir ekonomikos profesionalų.

  MentorME mentoriai: dr. Gitanas Nausėda, Edvinas Eimontas, Tomas Varnas, Ilja Laurs

  Verslo mentorystės renginių ciklą MentorME pristato Shortcut rinkodaros sprendimai kartu su Kauno kolegijos Verslo centru bei NexturyHUB bendradarbystės erdve.

   

  RENGINIO VIETA

  NexturyHUB bendradarbystės erdvė Kaune (Ašigalio g. 1 B), teikianti viskas įskaičiuota biuro patalpų nuomos paslaugas. Individualūs stalai, privatūs biurai, renginių ir susitikimų erdvės, hub’o parkingas. NexturyHUB renginiai vyksta autonomiškoje konferencijų ir renginių erdvėje antrame aukšte, kurioje telpa iki 70 asmenų.

  NexturyHUB. Vieta, kur susitinka galimybės!

  BILIETAI

  Bilietus galima įsigyti internetu tickets.paysera.lt sistemoje arba renginio dieną NexturyHUB (bilietus būtina rezervuoti telefonu 869011131).

  Nuoroda į bilietus: https://tickets.paysera.com/lt/event/verslo-mentorystes-renginiu-ciklas-mentorme-3056

  PARKAVIMAS

  NexturyHUB turi nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Jai užsipildžius, automobilius galima parkuoti greta esančioje saugomoje stovėjimo aikštelėje. Kaina viso renginio trukmei 1,50€.

  Nuoroda į tinklapį: www.nexturyhub.com/renginiai

  Nuoroda į FB renginį: https://www.facebook.com/events/2264872427125374/

Skip to content