• “Parkuok ir važiuok”

  Kauno autobusų stotis pristato dar vieną naujieną. Nuo šiol keliauti autobusais bus dar patogiau, kauniečiai galės naudotis nauja „Parkuok ir važiuok“ paslauga.

  Nemokamas automobilio parkavimas

  Paslauga labai paprasta – atvyksti į autobusų stotį automobiliu, jį palieki požeminėje aikštelėje ir kelionę tęsi autobusu. Sugrįžęs į stotį informacijoje atsiimi nemokamo parkavimo kodą ir keliauji automobiliu. Automobilio parkavimas – nemokamas.

  „Tai puiki galimybė suderinti kelionę automobiliu ir autobusu. Mes nenorime konkuruoti su automobiliais, norime kad šie keliavimo būdai vienas kitą papildytų. Kelionės autobusu metu gali ilsėtis, padirbėt, žiūrėti filmą, nekreipti dėmesio į eismo sąlygas. O po jos vėl patogiai sėstis į savo automobilį ir važiuoti namo“, – kalbėjo Kauno autobusų stoties vadovė Laima Pakusienė

  Pigesnės kelionės autobusu

  Kad paslauga būtų dar patrauklesnė vežėjai pasirūpino pigesnėmis kelionėmis. Keleivis pasinaudojęs „Parkuok ir važiuok“ paslauga – gaus 20% nuolaidą kitai kelionei. Nuolaidą gaus atsiimdamas kodą nemokamam automobilio parkavimui.

  Nemokamo parkavimo kodą keleivis gali atsiimti autobusų stoties informacijoje pateikęs autobuso bilietą. „Parkuok ir važiuok“ paslauga galioja perkant tarpmiestinius „Kautros“ bei tarptautinius „Eurolines“ autobusų bilietus.

  Darbinės ar poilsinės kelionės

  Keleiviai turės dvi galimybes nemokamai parkuoti automobilius – vieną arba tris paras. Norint parkuoti nemokamai vieną parą bilieto kaina turės būti ne mažesnė nei 7 eurai, parkuojant trims dienoms – ne mažesnė nei 25 eurai.

  „Manau ši paslauga puikiai tiks keliaujant darbo reikalais ar poilsiaujant savaitgalį. Nemokamai parkuoti automobilį bus galima iki trijų dienų. Tad gali autobusu keliauti su šeima į pajūrį ar artimąjį užsienį, palikęs automobilį stoties parkinge. Nereikia vargti vairuojant ar nuvykus ieškoti vietos automobiliui, už ją mokėti“, – minėjo stoties vadovė.

  „Parkuok ir važiuok“ paslauga galima naudotis perkant autobuso bilietus Kauno autobusų stoties kasose, savitarnos terminale ar internetu.

Skip to content