• NEMOKAMOS KONSULTACIJOS įmonėms, kurias domina eksporto plėtra

  Sveiki, mieli bendruomenės nariai,

  Tikiuosi, laikotės puikiai ir sėkmingai keliate eksporto rodiklius.

  Norėdami paskatinti jus dar sėkmingiau plėtoti eksportą, su partneriais užsienio lietuvių profesionalų tinklu „Global Lithuanian Leaders“ noriu Jus pakviesti dalyvauti (https://lithuanianleaders.org) programoje „Verslo patarėjai“. Programos dalyviai gaus NEMOKAMAS KONSULTACIJAS iš tikslinių diasporos profesionalų dėl verslo plėtros užsienyje.

  Paraiškos priimamos iki 2021m. lapkričio mėn. 22 d. 12 val.

  Daugiau apie programą: https://lithuanianleaders.org/gll-business-advisors/

  Keletas pagrindinių klausimų ir atsakymų į juos:

  Kam tai gali būti naudinga?

  Lietuvos įmonėms, kurias domina plėtra į užsienio šalis.

  Kas tai per paslauga ir kaip ji veikia?

  Kviečiame Jus užpildyti anketą https://bit.ly/GLLApplication iki 2021 m. lapkričio 15 d. Jūsų atsakymai padės mums surasti atitinkamos srities užsienyje gyvenantį lietuvį profesionalą, kuris su Jumis pasidalins savo patirtimis ir patarimais, kurie padėtų Jums eksportuoti savo paslaugas ar produktus į norimas šalis. Mūsų tikslas surasti Jums reikalingą kontaktą per 45 dienas nuo Jūsų anketos užpildymo. Tačiau, jeigu mums nepavyks to įgyvendinti, pasiūlysime šią paslaugą pratęsti dar 6 mėnesiams.

  Ar ši paslauga mokama?

  Tik užpildžius anketą iki 2021 m. lapkričio 15d. 12 val. ši paslauga suteikiama NEMOKAMAI. Tikslinių kontaktų suradimą finansuoja LR Ekonomikos ir Inovacijų ministerija.

  Kokie sektoriai gali dalyvauti šiame projekte?

  Šiame projekte gali dalyvauti verslai iš IT, medicinos, baldų, sveikatos, grožio industrijos, bio tech, gyvybės mokslų, lazerių, maisto, inžinierijos, apsaugos (security) ir kt. sektorių.

  Kurių šalių konsultantų paslaugų galima teirautis?

  Nemokamai konsultacijas galima gauti dėl plėtros į prioritetines rinkas: Vokietija, Prancūzija, JK, Švedija, JAV, Nyderlandai, Norvegija, Japonija, Danija, Suomija, Italija, Šveicarija, P.Korėja, Ukraina, Belgija, Singapūras, Ispanija, Kanada, Airija, Taivanas (Taipėjus), Lenkija, Kinija.

  Kas yra Global Lithuanian Leaders?

  Global Lithuanian Leaders tinklas jungia 2000+ lietuvius profesionalus iš 49 pasaulio valstybių, kurie pasiruošę su jumis pasidalinti savo know-how ir vietos rinkos praktinėmis įžvalgomis. Dažniausiai tai nėra profesionalūs konsultantai, o tiesiog verslo žmonės, kurie turi patirties jus dominančioje rinkoje.

  Laukiame užpildytų anketų ir linkime sėkmingų bendradarbiavimų.

  ! Jei turėtumėte papildomų klausimų, mielai prašau kreiptis į kolegę iš GLL Dangę (cc): Dangerūta Valentė, 8-62212446.

  Tikiuosi, kad ši iniciatyva jums įdomi ir aktuali.

Skip to content