• Mokslo ir technologijų parkas TECHNOPOLIS kviečia į forumą

  Mokslo ir technologijų parkas TECHNOPOLIS maloniai kviečia Jus į forumą „Technologinės inovacijos smulkaus ir vidutinio verslo plėtrai: tendencijos ir sprendimai“, skirtą verslui, akademinei bendruomenei bei visiems, besidomintiems technologinėmis inovacijomis.

  KODĖL NAUDINGA VERSLUI?

  Forumo pranešėjai pristatys sėkmingus naujausių mokslo sukurtų technologijų perkėlimo į praktiką (komercializavimo) pavyzdžius.

  KODĖL NAUDINGA MOKSLUI?

  Forumo svečiai pristatys geriausius mokslo ir verslo bendradarbiavimo pavyzdžius, kurie galėtų paskatinti Lietuvos mokslo ir verslo atstovus aktyviau bendradarbiauti.

  KODĖL VERTA SUDALYVAUT STUDENTUI?

  Renginio metu vyks praktiniai naujausių technologijų pristatymai. Bus galimybė pamatyti ir praktiškai išbandyti naujausias technologijas.

  Technologijų perdavimas šiuolaikinėje žinių ekonomikoje yra vienas pagrindinių inovacijų proceso elementų. Technologijų perdavimo sėkmė – inovacijų kiekis – itin priklauso nuo socialinių tinklų ir egzistuojančių technologijų perdavimo proceso skatinimo mechanizmų. Technologijų perdavimui svarbi vieta tenka ne tik privatiems ar verslo interesams, bet visos visuomenės ir valstybės interesams. MTP TECHNOPOLIS siekdamas paskatinti technologijų perdavimo procesą organizuoja šį atvirą renginį skirtą visų sričių specialistams.

  Renginys organizuojamas siekiant supažindinti verslo ir mokslo atstovus su technologijų vystymosi tendencijomis ir ateities sprendimais. Dalyviams bus pristatytos naujausios technologijos realizuotos praktikoje bei pristatyti geriausi technologijų perdavimo pavyzdžiai. Renginio metu savo patirtį ir naujausius technologinius sprendimus pristatys Lietuvos specialistai bei svečiai iš Jungtinės Karalystės, Švedijos ir Japonijos.

  Forumą organizuoja: Mokslo ir technologijų parkas TECHNOPOLIS

  Forumo vieta: Mokslo ir technologijų parkas TECHNOPOLIS, Europos pr. 121, Kaunas

  Forumo data: 2010 m. gruodžio 15 d.

  Norintys dalyvauti renginyje prašome registruotis iki 2010 m. gruodžio 10 d. el. paštu: info@technopolis.lt

  TECHNOPOLIS_Renginio programa_LT_2010-12-15.pdf

Skip to content