• Migrena ir kiti galvos skausmai. Saugios gydymo ir prevencijos priemonės.

  Migrena ir kiti galvos skausmai.  Saugios gydymo ir prevencijos priemonės.

  Asociacija „Šviesuva“

  UAB „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje
  Kaunas, Raudondvario pl. 150
  2014 m. sausio 16 d. (ketvirtadienis)
  16.00 – 17.30

  Vytautas VASILIAUSKAS:

  Migrena ir kiti galvos skausmai. Saugios gydymo ir prevencijos priemonės.

  Kauno sakralinės muzikos mokyklos choras „Giesmė„: koncertas .

  Kas yra migrena – paprastas galvos skausmas ar sunkios ligos diagnozė
  ? Kaip diagozuojama, kaip gydoma? Kažkada migrena buvo vadinama ponių liga. Turtingos panelės ja dangstydavosi nenorą bendrauti su atgrasiais jaunikaičiais. Ši liga kamuoja ne tik moteris, bet ir vyrus, vaikus. Migrena serga vienas iš dešimties besiskundžiančiųjų galvos skausmu. Ja serga 17,6 % moterų ir 6 % vyrų. Vaikams iki 12 metų migrena dažniau diagnozuojama berniukams. Tai liga, su kuria reikia išmokti gyventi.

  Vytautas VASILIAUSKAS – UAB „Optifarma“ generalinis direktorius, farmacininkas, garsios medikų Vasiliauskų dinastijos atstovas:

  „Migrenai ir kitiems galvos skausmams gydyti savo pacientams aš rekomenduoju medicininius prietaisus „Cefaly“ ir „Frolovo“ kvėpavimo treniruoklį. Jie efektyviai slopina galvos skausmus, yra ypač saugūs – nesukelia šalutinio poveikio. Gaila, tačiau to negalima pasakyti apie vaistus, kurie dėl šalutinio poveikio neturėtų būti skiriami daugeliui pacientų. Todėl šie medicinos prietaisai galvos skausmams malšinti turi būti skiriami visiems, ypač vaikams, nėščiosioms, žindyvėms ir tiems, kurie nori apsaugoti kepenis, virškinimo, širdies ir kraujagyslių sistemas nuo neigiamo vaistų poveikio. Belgijos Lježo mokslo parke gaminamas aukštos technologijos medicininis neurostimuliacijos prietaisas „Cefaly“ skirtas įvairiems galvos skausmams gydyti.

  Kauno sakralinės muzikos mokyklos choras „Giesmė„: koncertas

  Kauno sakralinės muzikos mokyklos choras „Giesmė“yra užsitarnavęs neišdildomą pripažinimą užsienio valstybėse, atsiliepimuose bei recenzijose vadinamas geriausiu Lietuvos ambasadoriumi. Nuo 1989 metų šis choras nuolat gieda Kauno Arkikatedroje bazilikoje sekmadienio šv. Mišiose. Choras „Giesmė“ dalyvauja visose Kauno miesto bei respublikinėse Dainų šventėse, nuo kolektyvo įsikūrimo pradžios, t.y. 1983 metų rudens. Nuo 1990 metų „Giesmės“ choras dalyvauja kalėdiniuose koncertuose Kauno filharmonijoje, nuolat koncertuoja užsienyje.

  Plačiau: www.sviesuva.ltSkip to content