• MEDICINOS RENGINIŲ CIKLAS „FAKTORIUS: ORTOPEDIJA“
 • MEDICINOS RENGINIŲ CIKLAS „FAKTORIUS: ORTOPEDIJA“

  MEDICINOS RENGINIŲ CIKLAS „FAKTORIUS: ORTOPEDIJA“

  Asociacija „Šviesuva“
  UAB „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje
  Kaunas, Raudondvario pl.150
  2014 m. sausio 23 d. (ketvirtadienis)
  16.00 – 17.30

  MEDICINOS RENGINIŲ CIKLAS „FAKTORIUS: ORTOPEDIJA“

  Algimantas ASTRAUSKAS, UAB „Pirmas žingsnis“ direktorius: ATSARGIAI – TRAUMA!

  Kiekvieną parą į vien į Kauno Raudonojo kryžiaus klinikinės ligoninės (KRKKL) Traumatologijos punktą patenka 150–200 žmonių. Per metus skaičius siekia 4–5 tūkst. Vaikų traumų skyriuje per parą pagalba suteikiama kelioms dešimtims mažųjų pacientų.

  Šaltuoju, arba slidžių kelių bei šaligatvių, tampančių čiuožyklomis, laiku šie skaičiai dar didesni. Žiemos metu padaugėja raiščių patempimų, sumušimų, išnirimų, kaulų lūžių, smegenų sutrenkimų. Vasarą – kiti pavojai. Tuomet į ligonines patenka neatsargūs nardytojai, kurie, nepaisydami akivaizdžios rizikos, neria stačia galva į vandenį ir susižaloja visam gyvenimui. Neurochirurgai per metus išoperuoja dešimtis pacientų, patyrusių stuburo traumas, lūžius ir išnirimus. Sudėtingiausiais laikomi kaklinės stuburo dalies lūžiai, lydimi rankų ir kojų paralyžiaus. Žmonės patiria traumų nukritę iš didesnio aukščio, pvz., kai veža šieną ar remontuoja savo namų sienas, stogus. Jau nekalbant apie autoįvykius?

  Laiku suteikta kvalifikuota ortopedinė pagalba padeda žmogui sugrąžinti visaverčio gyvenimo pojūtį. UAB „Pirmas žingsnis“ kasdien gausu lankytojų. Čia ateina neįgalieji, sportininkai, besigydantys traumas, žmonės po operacijų, slaugantieji senelius ir ligonius, užsuka jaunos mamos atžalomis. Gaminamos ir individualiai pritaikomos ortopedijos techninės priemonės. Siūlomas platus gaminių asortimentas: įtvarai sportui ir reabilitacijai, avalynės įdėklai, profilaktiniai batukai, gaminiai būsimoms mamytėms, profilaktinės ir gydomosios kompresinės kojinės, ortopediniai čiužiniai ir pagalvės, priemonės masažui ir mankštai, kompensacinė technika ir pagalbinės priemonės: lazdelės, ramentai, vaikštynės ir t.t.

  Įmonė išsiskiria aukštos kokybės gaminiais, o svarbiausia – ortopedijos techninės priemonės gaminamos ir pritaikomos individualiai žmogui. UAB „Pirmas žingsnis“ – viena didžiausių bendrovių Lietuvoje, gaminanti ortopedijos technines priemones: protezus, įtvarus sportui ir reabilitacijai, ortopedinę avalynę ir gydomuosius avalynės įdėklus. Žmonių, kuriems gydymo arba neįgalumo prevencijos tikslais reikalinga ortopedinė pagalba, nuolat gausėja. Kaulų, raumenų, sausgyslių traumos bei jų pakitimai gydomi ne tik chirurginėmis operacijomis, bet ir fizioterapijos procedūromis, ortopedinėmis priemonėmis, gydomąja mankšta, ortopedine avalyne ar specialiais įdėklais į avalynę. Kompleksiškai gydoma netaisyklinga laikysena ir stuburo deformacijos, plokščiapėdystė, šleivapėdystė ir kitos pėdų deformacijos, sausgyslių, sąnarių ir raumenų ligos, gaminamos ir individualiai pritaikomos ortopedijos techninės priemonės. Ortopedinę produkciją sudaro dvi linijos: kompensuojamųjų ortopedinių priemonių, skirtų neįgaliems žmonėms ar po traumų, ir nekompensuojamųjų – skirtų sportininkams, būsimoms mamoms, vaikams.

Skip to content