-->
 • Labdaros renginys sąmoningai mokyklai paremti

  Žmogus, tai dvasios, kūno, proto ir jausmų dermė. Tai Melkio mokyklos bendruomenės narių mintys. Ši mokykla, įsikūrusi Vilniaus rajone, Melkio kaime yra gamtos sąmoninga mokykla. Moterų klubas Satori kviečia Jus kartu prisidėti prie šio gero darbo ir padėti šiai mokyklai augti, plėstis ir sąmonėti kartu. Žmogaus prigimtis – gyvybinga ir siekianti augti, tobulėti, pažinti, siekti laisvės. Žmogus tobulėja pažindamas save ir pasaulį, būdamas sąmoningas, ugdydamas ir puoselėdamas savybes, reikalingas gyventi darniai. Tai nuoširdumas, drąsa, išmintis, atjauta, pagarba, atsakomybė, savarankiškumas, tikslo siekimas, kūrybingumas, gebėjimas kurti komandoje.

  Žmogus – dvasinė būtybė. Mokykla neatstovauja jokios religijos, tačiau Dievo sąvoka yra jų gyvenime – kaip Aukštesnysis pradas, Meilės jėga, kaip visa apimanti Sistema, kurios dalis esame ir mes.

  Apie mokyklą:

  Esame Vilniaus rajone, Melkio kaimo apylinkėse, besikuriantys žmonės. Skirtingų pomėgių, gyvenimo patirčių kupini keliamės gyventi toliau nuo miesto šurmulio, ten, kur kojos dažniau pasveikina žemę, vėjas ryškiau nugairina skruostus, o širdys vis plačiau atsiveria Gyvenimui.

  Buriamės draugėn vedami noro bendrauti, dalintis, kurti sveikesnę aplinką sau ir savo vaikams.

  Mūsų svaja ir siekis – tai linksma, kūrybinga, įvairialypė, kiek įmanoma pati save išlaikanti bendruomenė, kuriai būdinga kūno bei dvasios darna, natūralus, neskubus gyvenimo tempas, tautiškumas, etiškas požiūris į supančią aplinką, kūrybiškas problemų sprendimas, tradicinės šeimos vertybės.

  Kviečiame į Moterų klubo Satori projekto “Aš esu” organizuojamą Melkio mokyklos labdaros renginį, kuriame nuostabiai praleisite laiką ir tuo pačiu padėsime Melkio mokyklai. Visi mes galime daug daugiau, tad kartu kurkime šviesią ateitį. Visi dėl visų.

  Renginio preliminari programa:

  Melkio mokyklos atstovų prisistatymas ir vaikų pasirodymas;

  Skonio Samadhi desertų skanavimas;

  Chna piešimas ant kūno;

  Gamtos fotografo Mariaus Čepulio paskaita;

  Šokio ir judesio praktika;

  Daumantas Music koncertas.

  Būtina registracija, dalyvių kiekis ribotas:

  https://forms.gle/kHf9d3ps1MynFKU88

  Norintys daugiau prisidėti prie mokyklos plėtros, paremti galite pervesdami lėšas į VŠĮ “Melkio mokykla” sąskaitą banke LT527300010154543012 (Swedbank) pavedimu iš savo banko. Dėkojame!!! 

  Renginio energetiniai mainai, kurie bus skiriami Melkio mokyklai – 15eur.

  Nuoroda į renginį:

  https://www.facebook.com/events/s/satori-labdaros-renginys/417256092580766/?ti=cl

Skip to content