• Kvietimas kelionei į Latviją
 • Kvietimas kelionei į Latviją

  Vilna, SPA ir … alus

  Dvi lengvos dienos pažinties ir poilsio – būtent tai Jūsų, Jūsų draugų ir kolegų laukia šioje kelionėje į Jūrmalą, kuri įvyks gegužės 11-12 d.

  1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus per Kauną vykstame į Jūrmalos pusę. Pirmas mūsų sustojimas – Bistrampolio dvare. Šis dvaras žinomas nuo XV, o jo savininkai Bistrampai siejami su įžymiuoju Henriku Senkevičiu, kuris šiame dvare rinko medžiagą ir kūrė garsiąją lenkų trilogiją: „Ugnimi ir kalaviju“ (1883-1884 m.), „Tvanas“ (1884-1886 m.) ir „Ponas Volodyjevskis“ (1887-1888 m.). Bet visa tai ir ne tik tai išgirsite ir pamatysite ekskursijoje po dvarą.

  Kitas mūsų sustojimas – vienintelėje Lietuvoje išlikusioje vilnų karšykloje – verpykloje. Čia ne tik susipažinsite kaip vilnų senų mašinų pagalba susiveja siūlas, bet ir atsikvėpsite ragaudami čia pat vietoje išaugintų mėtų arbatą.

  Po pietų atvykstame į patį žymiausią Latvijos kurortą – Jūrmalą, kur apsistosime puikiame 4 žvaigždučių viešbutyje Semarah Lielupe Hotel &SPA. Mūsų lauks 1,5 val apsilankymas viešbučio baseinuose bei laisvas laikas Jūrmaloje, kur galėsite savarankiškai pažinti nuostabią kurorto vilų architektūrą. Na, o tiems, kas nori pamatyti daugiau ir pasiausti miesto šurmulyje – siūlome savarankiškai nuvykti traukiniu į Rygą. 32 minutės traukiniu – ir Jūs jau esate senosios Rygos apsuptyje, kur Jūsų laukia ne tik senoji miesto architektūra, bet ir visos miesto linksmybės.

  2 diena. Po poilsio vykstame namo. O kad kelionė nebūtų nuobodi – mūsų laukia dar vienas sustojimas – apsilankymas alaus darykloje. Visų paslapčių neišduosime, ką čia ragausite, bet tai, ką ragausite – tikrai pakels Jūsų nuotaiką ir visiškai nepajusite, kaip atsirasite namuose (Kaune  ar Vilniuje).

  Vakare, po turiningos ir kupinos įspūdžių dienos, sugrįžtate namo.

  Kelionės kaina: 179 Eur/asmeniui, kaina skaičiuota keliaujant minimaliam 16 asmenų skaičiui.

  Į kainą įskaičiuota:

  • Ekskursinė programa;
  • Kelionė autobusu;
  • Kelionių vadovo paslaugos;
  • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
  • Vietiniai gidai lankomuose mokamuose objektuose.

  Į kainą neįskaičiuota:

  • Ekskursija po Raubonių vandens malūną ir apsilankymas vilnų karšykloje – verpykloje 5 Eur/asm.;
  • Naminės keptos bandelės ir mėtų arbata 5 Eur/asm.;
  • Ekskursija Bistrampolio dvare 6 Eur/asm.;
  • Ekskursija po alaus daryklą, alaus degustacija ir pietūs 33 Eur/asm.

   

  Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

  Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionės programoje nurodytas vietos laikas. Pasitikslinti reikalingų kelionės dokumentų sąrašą prieš keliaujant.

  Norintys dalyvauti susisiekite su Violeta Merkiene el. paštu: violeta@superkeliones.lt arba tel. numeriu: 8 652 71170

Skip to content