• Kviečia UAB „Alfa idėjos ir technologijos“

  2015 m. lapkričio 24 d. 9.30-16.45val.

  Darni komanda: efektyvios komandos paslaptys

  Nuo ko priklauso komandos sėkmė? Kaip susikalbėti tarpusavyje? Ką girdi kolegos, kai kalbate vieni su kitais? Kaip kalbėti, kad kiti išgirstų būtent tai, ką jūs sakote? Nuo ko priklauso sėkmingas darbas komandoje?

  Šiuose mokymuose įgysite daugiau žinių ir įgūdžių apie efektyvų komunikavimą, bendradarbiavimą komandoje, suvoksite, kaip sukurti efektyvaus komunikavimo kultūrą organizacijoje, išmoksite lengviau susikalbėti, spręsti sudėtingas darbo situacijas, ugdysite emocines, komunikacines, sprendimų paieškos kompetencijas.

  Daug dėmesio skirsime komandos bendravimo tobulinimo įrankiams, vidinės komunikacijos gerinimo priemonėms, komandos narių geresnio pažinimo bei suvokimo, kaip geriau panaudoti kiekvieno komandos nario potencialą siekiant geriausio rezultato ir komandos tikslų, būdams.

  mokymai skirti įmonių vadovams, padalinių vadovams, personalo vadovams.

  Daugiau informacijos www.fitin.lt

  Registruokitės pildydami anketą
  .

  —————————-

  2015 m. gruodžio 15 d. 9.30-16.45val.

  Darbuotojai nori dirbti! Motyvavimas XXI-ajame amžiuje

  Kiekvieno darbdavio siekis – energingi ir atsidavę darbuotojai degančiomis akimis. Tačiau kaip išspręsti šį iššūkį? Juk ne paslaptis, kad finansinis, piniginis motyvavimas veikia trumpai. Kaip užtikrinti darbuotojų ilgalaikę motyvaciją?

  Mokymų metu susipažinsite su naujausiu darbuotojų motyvavimo požiūriu, paremtu neuropsichologijos mokslo tyrimais, sužinosite, kaip skirtingų kartų vertybinės nuostatos įtakoja jų motyvaciją bei kokie gali būti paprasti (ir daug nekainuojantys!), bet efektyvūs būdai darbuotojų ilgalaikei motyvacijai sustiprinti.

  Mokymai skirti įmonių vadovams, personalo vadovams, padalinių vadovams.

  Daugiau informacijos www.fitin.lt

  Registruokitės pildydami anketą
  .

Skip to content