• Kviečia “Šviesuva”

  Kviečia "Šviesuva"

  ASOCIACIJA „ŠVIESUVA“

  Generalinis rėmėjas – Algimantas Astrauskas

  UAB „Pirmas žingsnis“ konferencijų salėje,
  Raudondvario pl.150,
  Kaunas

  2014. SAUSIS

  2014 m. sausio 9 d.

  Ketvirtadienis

  16.00-17.30

  Prof.habil.dr. Dalia SEKMOKIENĖ, LSMU, kinų medicinos bei sveikos mitybos ekspertė: „NATŪRALŪS AUGALŲ ESTRAKTAI – FUNKCINIO MAISTO PAPILDAI“.

  Natūralių maisto papildų pagrindiniai komponentai – įvairios biologiškai aktyvios medžiagos. Kaip jose „nepasiklysti“? Kas yra funkcinis maistas? Ką sako mokslas apie papildų vartojimą sveikatos palaikymui, kodėl vyksta renesansas jų panaudojimo?

  2014 m. sausio 16 d.

  Ketvirtadienis

  16.00-17.30

  Vytautas VASILIAUSKAS, UAB „Optifarma“ generalinis direktorius: „MIGRENA IR KITI GALVOS SKAUSMAI. SAUGIOS GYDYMO IR PREVENCIJOS PRIEMONĖS“.

  Kas yra migrena – paprastas galvos skausmas ar sunkios ligos diagnozė
  ? Kaip diangozuoja, kaip gydoma? Kas geriau – chemija ir žolės? Farmacininkas, garsiosios medikų Vasiliauskų dinastijos atstovas, pasidalins savo įžvalgomis.

  2014 m. sausio 23 d.

  Ketvirtadienis

  16.00-17.30

  Medicinos renginių ciklas „Faktorius: ortopedija“ Algimantas ASTRAUSKAS, UAB „Pirmas žingsnis“ direktorius: ATSARGIAI – TRAUMA!“

  Kiekvieną parą vien į Kauno Raudonojo kryžiaus klinikinės ligoninės Traumatologijos punktą patenka 150–200 žmonių. Per metus skaičius siekia 4–5 tūkst. Vaikų traumų skyriuje per parą pagalba suteikiama kelioms dešimtims mažųjų pacientų. Šaltuoju, arba slidžių kelių bei šaligatvių, tampančių čiuožyklomis, laiku šie skaičiai dar didesni. Kokia žiemos traumų profilaktika? Kaip reabilituojami ligoniai?

  2014 m. sausio 30 d.

  Ketvirtadienis

  16.00-17.30

  Techn. m. dr., doc. Artūras DABKEVIČIUS: „ŽMOGAUS ENERGETIKOS TYRIMAI GDV (angl. Gas Discharge Visualisation) BIOELEKTROGRAFIJOS METODU“.

  Kokią objektyvią informaciją galima gauti, tiriant žmogaus biolauką? Ar tiesa, kad visų negalavimų ir ligų užuomazgos slypi žmogaus biolauke? Kaip pagal žmogaus energetikos diagnostikos duomenis įvertinti fizinio kūno sveikatos lygį, psichoemocinę būklę? Biolauko (auros) tyrimas – įrodymas, kad gyva būtybė, tarp jų ir žmogus, sudarytas ne tik iš materijos (fizinio kūno), bet turi ir subtilias (energoinformacines) struktūras.

  Renginiai nemokami. www.sviesuva.lt

Skip to content