-->
 • Kviečia “Šviesuva”

  Kviečia "Šviesuva"

  Asociacija „Šviesuva“
  UAB „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje
  Kaunas, Raudondvario pl. 150
  2014 m. rugsėjo 4 d. (ketvirtadienis)
  16.00 – 17.30

  GEROVĖS VISUOMENĖ: KURKIME KARTU!

  Pagrindinis strateginis šalies raidos tikslas – gerovės visuomenės kūrimas. 2014-2020 m.m. Nacionalinės pažangos programa skirta Lietuvos strategijoms „Lietuva 2030“, „Europa 2020″įgyvendinti. „Šviesuvos „2014 m. Rudens sezono generalinė tema: Gerovės visuomenė.

  Susitikimas su Kauno gidų bendrijos pirmininke
  Rita Šuopiene ir
  aukščiausios kategorijos gide
  Henrieta Miliauskiene.

  Kad ir kur nuvyktų turistai, jų įspūdžiai priklauso ne tik nuo lankomo miesto architektūros paminklų grožio, žmonių šilto bendravimo ar skanaus vietinio maisto. Kiekviename pasaulio kampelyje tik išlipusius iš autobuso ar lėktuvo juos pasitinka gidai.

  Po Kauną ne tik užsieniečius, bet ir miesto svečius vedžiojantys gidai pernai minėjo juos vienijančios Kauno gidų bendrijos 20-ąjį jubiliejų.

  Bendrijai nuo jos įkūrimo vadovauja Rita Šuopienė, savo profesionalaus gidavimo stažą skaičiuojanti nuo 1982-ųjų. Iš pradžių Kauno gidų bendrijoje buvo 16 narių, o dabar – jau 98. Visi gidai turi Valstybinio turizmo departamento išduotus pažymėjimus.

  Kauno regionas kasmet sulaukia vis daugiau turistų tiek iš užsienio, tiek iš Lietuvos. Atvykti čia juos masina nauji turistiniai objektai, išskirtiniai renginiai ir akcijos.

  Pats miestas turistus vilioja renginiais, kavinėmis, restoranais, geru susisiekimu, tuo tarpu regione sparčiai didėja naujų lankytinų objektų sąrašas, tarp kurių yra Raudondvario dvaras, Kauno marių regioninio parko pažintiniai takai, vandens maršrutai. Šių metų turistinis sezonas svečiams taip pat pasiūlė keletą naujovių, kurias pamėgo tiek patys kauniečiai, tiek jo svečiai.


Skip to content