• Kviečia “Šviesuva”

  Kviečia "Šviesuva"

  Asociacija „Šviesuva“
  UAB „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje
  Kaunas, Raudondvario pl. 150
  2014 m. rugsėjo 25 d. (ketvirtadienis)
  16.00 – 17.30

  GEROVĖS VISUOMENĖ: KURKIME KARTU!
  Pagrindinis strateginis šalies raidos tikslas – gerovės visuomenės kūrimas.
  2014-2020 m.m. Nacionalinės pažangos programa skirta Lietuvos strategijoms „Lietuva 2030“, „Europa 2020″įgyvendinti. „Šviesuvos „2014 m. Rudens sezono generalinė tema: Gerovės visuomenė.

  Techn. m. dr. doc. Artūras Dabkevičius :

  II paskaita. KAS TAS BIOLAUKAS?

  ŽMOGAUS ENERGETIKOS TYRIMAI GDV (angl. Gas Discharge Visualisation) BIOELEKTROGRAFIJOS METODU.

  Ar galima, naudojant šiuolaikines 21 a. technologijas, fiksuoti subtilius energinius laukus, kuriuos spinduliuoja žmogus – vadinamąją aurą, ar biolauką? Kokią objektyvią informaciją galima gauti, tiriant žmogaus biolauką? Ar tiesa, kad visų negalavimų ir ligų užuomazgos slypi žmogaus biolauke? Ar pagal žmogaus energetikos diagnostikos duomenis galima objektyviai įvertinti fizinio kūno sveikatos lygį, psichoemocinę būklę? Kaip vartotojiškas gyvenimo būdas, mitybos įpročiai, emocinė būsena, psicho-socialinė aplinka, ekologiniai faktoriai, stresas ir kiti veiksniai įtakoja mūsų subtilias struktūras? Biolaukas – žmogaus fizinės, energinės, emocinės bei psichinės būklės indikatorius, nes jame yra informacija apie problemas, kurių neįmanoma ištirti įprastinio medicininio tyrimo metu.

  Biolauko (auros) tyrimas – įrodymas, kad gyva būtybė, tarp jų ir žmogus, sudarytas ne tik iš materijos (fizinio kūno), bet turi ir subtilias (energoinformacines) struktūras. „Kirliano“, arba GDV (angl. Gas Discharge Visualization) bioelektrografijos metodas, jo atsiradimo istorija, galimybės ir perspektyvos.

  Dr. Artūras Dabkevičius: technologijos mokslų daktaras (technologijos mokslai, mechanikos inžinerija), disertaciją apgynęs Kauno technologijos universitete (2009 m.), docentas. Šiuo metu paskelbęs virš 50 straipsnių, dalyvavęs tarptautiniuose mokslo projektuose, podoktorantūrinėje stažuotėje (2011 – 2012 m.m.) tyrimus vykdė J.A.V., Švedijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Ukrainoje. Asociacijos „Aqua est vita“ narys. Nuo vaikystės užsiima tradicine fotografija, o nuo 2007 m. pradėjo domėtis subtilių energinių biolaukų (auros) fotografija ir galimybe objektyviai užfiksuoti žmonių, gyvūnų, augalų energetiką. Šiuo metu dirba su naujausiais amerikiečių ir rusų mokslininkų sukurtais ir licencijuotais bioenergetikos diagnostikos prietaisais ir specialia programine įranga, su kuria galima užfiksuoti ir įvertinti žmogaus biolauko ir čakrų energetiką. Artūras Dabkevičius, www.biolaukas.lt

Skip to content