• KTU MIDF siūlo paklausiausias studijų programas – Gamybos inžineriją ir Mechatroniką
  • KTU MIDF siūlo paklausiausias studijų programas – Gamybos inžineriją ir Mechatroniką

    Prasidėjo priėmimas į studijas Kauno technologijos universitete (KTU). Jei siekiate įgyti aukščiausios kokybės išsilavinimą inovacijomis ir mokslu grįstoje bendruomenėje, KTU yra geriausias pasirinkimas.

    KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (MIDF) siūlomos plataus spektro studijų programos, jungiančios inžinerinių mokslų žinias ir kūrybinius studentų gabumus. Kvalifikuoto ir kompetentingo akademinio personalo suteiktos žinios, leidžia studentams stažuotis pasaulinėse organizacijose. Fakulteto parengti specialistai užima vadovaujančias pareigas, yra žymūs Lietuvos mokslininkai ir politikos veikėjai.

    Plačias įsidarbinimo, karjeros ir gero uždarbio perspektyvas studentams atveriančios apdirbamosios pramonės rinkos įmonėse KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete vykdomos programos – Gamybos inžinerija ir Mechatronika. Šiandien praktika rodo – studentai pasirinkę šios krypties studijas yra paklausiausi apdirbamosios pramonės įmonių būsimi specialistai ir darbo pasiūlymų sulaukia  dar būdami 3 kurse. Darbdaviai jauniesiems gamybos inžinerijos specialistams jau darbo pradžioje negaili gero darbo užmokesčio.

    Kviečiame susipažinti su paklausiausių profesijų pramonės rinkos įmonėse studijų programomis:

     Gamybos inžinerija:

    Gamybos inžinerijos specialistų poreikį lemia nuolat augantis Lietuvos pramonės skaitmeninimo ir automatizavimo lygis, kuris savo piką pasieks kai beveik visas sritis neišvengiamai palies Pramonė 4.0. Išmanioji gamyba apima visus gamybos procesus, ji šiuo metu jau įvardijama kaip naujoji pramonės revoliucija. Joje naudojamos visiškai integruotos, bendradarbiaujančios gamybos sistemos, reaguojančios ir prie rinkos pokyčių prisitaikančios realiu laiku. Vienas iš žingsnių išmaniosios gamybos link – virtualus produktų 3D projektavimas, skaitmeninė gamyba, su kuria susipažinsite studijuodami Gamybos inžinerijos studijų programoje.

    Jūsų žinios ir praktiniai įgūdžiai leis:

    • kurti produktus, valdyti gamybos procesus, parinkti technologinę įrangą ir užtikrinti optimalią jos eksploataciją;
    • atpažinti ir analizuoti naujas gamybos inžinerijos problemas, planuoti jų spendimo strategiją;
    • projektuoti technologines sistemas, procesus ir jų elementus, įvertinti ir valdyti procesų bei medžiagų panaudojimo riziką;
    • valdyti modernias automatizuotas gamybos linijas;
    • derinti bendrųjų ir specialiųjų gamybos inžinerijos ir technologijų dalykų žinias sprendžiant realias inžinerines problemas.

    Mechatronika:

    Studijų metu išmoksite į technologijų pasaulį pažvelgti kompleksiškai. Derinsite mechaniką, automatiką bei informatiką, todėl gebėsite pateikti įvairiausius inžinerinius sprendimus. Dėl to jūsų keliai ateityje bus platūs: galėsite dirbti mechatronikos, mechanikos inžinerijos, valdymo technologijų kryptyse.

    Tapsite nepamainomais specialistais – pasaulis automatizuojasi, o šie procesai dažniausiai yra grindžiami mechatronikos technologijomis. Darbdavių nuomone, mechatronikos specialistai gali sparčiau ir lanksčiau adaptuotis prie įvairių darbo reikalavimų, todėl jie itin pageidaujami įvairiose įmonėse.

    Universitete įsisavintos žinios leis spręsti sudėtingas ir įvairias inžinerines užduotis, nes studijų metu ne tik projektuosite mechanines konstrukcijas ir mechanizmus, bet ir susipažinsite su taikomąja elektronika bei automatiniu valdymu. Taip pat išmoksite projektuoti, programuoti, diegti mechatronines ir robotizuotas sistemas. Dėl to tapsite kūrybingais ir paklausiais inžinieriais kūrėjais – juk šiandien įvairiapusiški specialistai vertinami labiausiai.

    Jūsų žinios ir praktiniai įgūdžiai leis:

    • spręsti įvairias gamybos inžinerijos srities problemas;
    • taikyti problemų sprendimo strategijas bei naujus sprendimo metodus;
    • atlikti analitinius, eksperimentinius gamybos inžinerijos problemų tyrimus bei apdoroti ir išanalizuoti atliktų tyrimų ar praktinių gamybos situacijų duomenis;
    • integruoti skirtingas pramonės inžinerijos sričių žinias ir valdyti sudėtingas situacijas;
    • konceptualiai pažvelgti į inžinerines sistemas ir gamybos procesus, siekiant sukurti reikalingus produktus.

     

    Daugiau informacijos rasite: https://midf.ktu.edu/

Skip to content