• KTU MIDF kviečia studijuoti Gamybos inžineriją. Pirmas priėmimo etapas baigiasi liepos 28 d.
 • KTU MIDF kviečia studijuoti Gamybos inžineriją. Pirmas priėmimo etapas baigiasi liepos 28 d.

  Šiuo metu vyksta priėmimas į Gamybos inžinerijos studijas KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (MIDF). Pirmas priėmimo etapas baigiasi liepos 28 d., 12:00 val. Jei siekiate įgyti aukščiausios kokybės išsilavinimą inovacijomis ir mokslu grįstoje bendruomenėje, KTU yra geriausias pasirinkimas.

  KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (MIDF) siūlomos plataus spektro studijų programos, jungiančios inžinerinių mokslų žinias ir kūrybinius studentų gabumus. Kvalifikuoto ir kompetentingo akademinio personalo suteiktos žinios, leidžia studentams stažuotis pasaulinėse organizacijose. Fakulteto parengti specialistai užima vadovaujančias pareigas, yra žymūs Lietuvos mokslininkai ir politikos veikėjai.

  Plačias įsidarbinimo, karjeros ir gero uždarbio perspektyvas studentams atveriančios apdirbamosios pramonės rinkos įmonėse KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete vykdomos programos – Gamybos inžinerija ir Mechatronika. Šiandien praktika rodo – studentai pasirinkę šios krypties studijas yra paklausiausi apdirbamosios pramonės įmonių būsimi specialistai ir darbo pasiūlymų sulaukia dar būdami 3 kurse. Darbdaviai jauniesiems gamybos inžinerijos specialistams jau darbo pradžioje negaili gero darbo užmokesčio.

  Ekspertai pataria: 5 priežastys kodėl verta rinktis Gamybos inžineriją:

  1. Kūrybiškumas ir technologijų taikymas: Gamybos inžinerija yra susijusi su naujų produktų kūrimu ir inovacijomis, todėl tai sritis žmonėms, kurie nori kurti ir diegti naujus technologinius sprendimus.
  2. Problemų sprendimas: Gamybos inžinieriai dažnai susiduria su iššūkiais, kurie reikalauja kūrybingo mąstymo ir inžinerinių žinių, o tai intriguojantis aspektas norintiems išmėginti savo gebėjimus.
  3. Karjeros galimybės: Pramonės sektoriai, susiję su gamyba, siūlo daug galimybių karjeros augimui ir plėtrai, todėl tai patrauklus aspektas, planuojant ilgalaikę karjerą.
  4. Verslo svarba: Inžinerija yra svarbi daugeliui pramonės šakų, o gamybos inžinieriai turi tiesioginės įtakos įvairiems produktams ir paslaugoms, kurie pasiekia tarptautinį rinką.
  5. Noras prisidėti prie visuomenės vystymosi: Per Gamybos inžineriją galima įgyvendinti projektus, kurie turi teigiamą poveikį visuomenei, įskaitant tvarios gamybos procesus ar novatoriškų technologijų diegimą. Tai gali suteikti asmeniui jausmą, kad jis prisideda prie bendro gerbūvio kūrimo.

  Kviečiame susipažinti su vienos paklausiausių profesijų pramonės rinkos įmonėse studijų programa:

  Gamybos inžinerija:

  Gamybos inžinerijos specialistų poreikį lemia nuolat augantis Lietuvos pramonės skaitmeninimo ir automatizavimo lygis, kuris savo piką pasieks kai beveik visas sritis neišvengiamai palies Pramonė 4.0. Išmanioji gamyba apima visus gamybos procesus, ji šiuo metu jau įvardijama kaip naujoji pramonės revoliucija. Joje naudojamos visiškai integruotos, bendradarbiaujančios gamybos sistemos, reaguojančios ir prie rinkos pokyčių prisitaikančios realiu laiku. Vienas iš žingsnių išmaniosios gamybos link – virtualus produktų 3D projektavimas, skaitmeninė gamyba, su kuria susipažinsite studijuodami Gamybos inžinerijos studijų programoje.

  Jūsų žinios ir praktiniai įgūdžiai leis:

  • kurti produktus, valdyti gamybos procesus, parinkti technologinę įrangą ir užtikrinti optimalią jos eksploataciją;
  • atpažinti ir analizuoti naujas gamybos inžinerijos problemas, planuoti jų spendimo strategiją;
  • projektuoti technologines sistemas, procesus ir jų elementus, įvertinti ir valdyti procesų bei medžiagų panaudojimo riziką;
  • valdyti modernias automatizuotas gamybos linijas;
  • derinti bendrųjų ir specialiųjų gamybos inžinerijos ir technologijų dalykų žinias sprendžiant realias inžinerines problemas.

   

  Daugiau informacijos rasite: https://midf.ktu.edu/ 

Skip to content