• KTU kviečia darbdavius išsakyti savo nuomonę apie KTU absolventus, dirbančius Jūsų įmonėje / organizacijoje.

  Kauno technologijos universitetas (toliau – KTU, Universitetas) – lyderiaujantis Lietuvos universitetas, glaudžiai bendradarbiaujantis su verslu ir pramone. Siekdamas ir toliau sėkmingai palaikyti bei stiprinti ryšius su verslo įmonėmis ir organizacijomis, KTU š. m. gegužės 10–31 d. vykdo darbdavių apklausą, kurios pagrindinis tikslas – išsiaiškinti Lietuvos darbdavių nuomonę apie KTU ruošiamus specialistus ir surinkti duomenis apie KTU absolventų karjerą po studijų baigimo.
  Maloniai kreipiamės į Jus kviesdami pasidalinti informacija ir išsakyti savo nuomonę apie KTU absolventus, dirbančius Jūsų įmonėje / organizacijoje (toliau bendrai – įmonė). Atkreipiame dėmesį, kad KTU absolventu šioje apklausoje laikome bent vienoje studijų pakopoje (pvz., bakalauro studijose) KTU studijavusį ir studijas baigusį asmenį.
  Atsižvelgdami į tai, kad yra įmonių, kuriose sudėtinga visą informaciją sutelkti vienose rankose, šią apklausą išskyrėme į dvi atskiras dalis. Apklausą galima pildyti vienam arba skirtingiems įmonės atstovams, geriausiai žinantiems apie įmonės darbuotojus:
  • Pirmoji klausimyno dalis, skirta bendrajai informacijai apie Jūsų įmonėje dirbančius KTU absolventus, surinkti. Šią dalį rekomenduojame pildyti įmonės personalo / žmogiškųjų išteklių valdymo padalinio atstovui (-ams).
  • Antrąja klausimyno dalimi siekiame išsiaiškinti KTU absolventų kompetencijas, todėl labai rekomenduojame, jog šią dalį pildytų tiesiogiai su KTU absolventais daugiausiai dirbantis (-ys) ir /ar vadovaujantis (-ys) įmonės atstovas (-ai).
  Apklausą rasite ČIA.
Skip to content