• Kauno klinikų viešųjų pirkimų tarnybos vadovas prisijungė prie advokatų kontoros „JurisConsultus“

    Nuo šių metų spalio mėnesio prie Kaune įsikūrusios advokatų kontoros „JurisConsultus“ prisijungė teisininkas, viešųjų pirkimų ekspertas Irmantas Kazanavičius. Pastaruoju metu p. Kazanavičius buvo atsakingas už viešųjų pirkimų tarnybos darbo organizavimą Kauno klinikose.

    Gilbertas Kinderevičius, „JurisConsultus“ partneris, sprendimą stiprinti komandą viešųjų pirkimų praktikos srities specialistu, mato kaip savalaikį ir kontoros klientų poreikį atliepiantį veiksmą. „Mūsų kontoros klientų krepšelyje esant ne tik perkančiųjų organizacijų, bet ir prekių ar paslaugų tiekėjų atstovų, norime užtikrinti maksimalią jų apsaugą nuo galimų klaidų, kurių kaina viešuosiuose pirkimuose yra nepaprastai didelė. Irmanto sukaupta patirtis atstovaujant viešųjų pirkimų srityje vieną didžiausių medicinos įstaigų Lietuvoje, tikiu, jog bus vertinga ne tik medicinos sektoriuje veiklą vykdantiems mūsų klientams, bet ir kitų sektorių atstovams. Juolab savo praktikoje, jis buvo atsakingas ir už projektavimo, statybos-rangos, FIDIC sutarčių rengimą ir administravimą – šia patirtimi papildysime teikiamus sprendimus ir statybų sektoriaus atstovams“, – teigia p. Kinderevičius.

    p. Kazanavičius teisininko karjerą pradėjęs Lietuvos sveikatos mokslų universitete, pastaruoju metu eidamas Kauno klinikų viešųjų pirkimo tarnybos vadovo pareigas, buvo atsakingas už viešojo pirkimo procedūrų planavimą, organizavimą ir vykdymą, dalyvavimą rengiant pirkimo dokumentus, įskaitant pirkimo sąlygas, technines specifikacijas bei sutartis, dalyvavimą pirkimo procedūrose vertinant tiekėjų pasiūlymus, nagrinėjant skundus ir pretenzijas bei atstovaujant įstaigos interesams teisme viešųjų pirkimų klausimais.

    Šiuo metu „JurisConsultus“ atstovauja klientams, iš kurių daugiausia savo veiklą vykdo IT, medicinos, statybos, NT, gamybos ir finansų srityse, bendradarbiauja su partneriais Nyderlanduose, Vokietijoje, Šveicarijoje ir Baltijos šalyse.

    „JurisConsultus“ yra aktyvi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė, bendradarbiauja su KTU „Startup Space“ startuolių bendruomene bei Kauno investicijų bei turizmo plėtros agentūra „Kaunas IN“ konsultuodama tiek startuojančius verslus, tiek ir užsienio investuotojus įmonių steigimo, darbo, mokesčių, sutarčių teisės, intelektinės nuosavybės klausimais, vesdama praktinius mokymus.

Skip to content