• Kaip išvengti klaidų atsargų valdyme?

  Atsargų valdymas tai verslo procesas, kurio prasmė yra pasirūpinti, kad reikiama prekė būtų reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku. Atsargų valdyme nutinka klaidų, kurios kartais gali kainuoti labai brangiai. Klaidų galima išvengti atpažįstant problemas, jas tiksliai identifikavus ir suradus sprendimo būdą.

  Vienos universalios formulės kaip valdyti atsargas nėra, nes kartais tam tikras sprendimas vienoje situacijoje gali atnešti reikiamą naudą, o kitoje – gali būti grubi klaida. Kiekvienas verslas turi savo specifiką ir būtent ji diktuoja poreikius atsargų valdymo sistemai. 

  ŽIŪRĖTI VIDEO PRANEŠIMĄ
  Kaip išvengti klaidų atsargų valdyme?

  Didžiulė duomenų apimtis, ne visuomet kompetentingi darbuotojai, analizės trūkumas sąlygoja atsiradusias klaidas. Vadovai svarsto kaip jų išvengti, kaip apsidrausti, apie ką pagalvoti, kad rytoj nelauktų praradimai. Pagrindiniai iššūkiai atsargų valdyme yra perteklinės atsargos, jų trūkumas, ilgi pristatymo terminai, daug prekių variantų ir besikeičiantis sezoniškumas. 

  Pirkimai ir tiekimas dvi tarpusavyje susijusios verslo grandys, kurios priklauso viena nuo kitos, tad pirminė užduotis yra rasti balansą ir jį palaikyti. Čia klaidų išvengsite analizuodami savo pardavimus, įvertindami pristatymo laikus ir pikinius laikotarpius, tačiau ar taip paprasta viską numatyti? Labai sunku būtų rasti prekę, kurios pardavimai yra idealiai vienodi ar įvertinti krovinių vėlavimą, tad kaip žinoti tuos skaičius ir nebeklysti? Kaip planuoti naujų, dar istorinių duomenų neturinčių prekių kiekius?

  Atsakymais ir pastebėjimais dalinasi Softera tiekimo grandinės konsultantas Žilvinas Lapačinskas. 
  ŽIŪRĖTI VIDEO PRANEŠIMĄ


  Ieškote sprendimo, kuris padėtų išvengti klaidų atsargų valdyme? 

  „Soft4Inventory“ – prekybos ir gamybos įmonėms skirtas atsargų valdymo sprendimas, kurio užduotis – optimizuoti atsargų lygį, mažinti klaidų kiekį, didinti pardavimus ir turėti patenkintus klientus. Sprendimas gali būti integruojamas su bet kuria verslo valdymo sistema.

  Daugiau apie mūsų atsargų valdymo sprendimą verslui skaitykite >ČIA<

  Susisiekite, patarsime ir atsakysime į visus klausimus: klausk@softera.lt | +370 620 93555

Skip to content