• KADA ir KODĖL atnaujinti interneto svetainę

  „Internetinė svetainė – ne tik jūsų rinkodaros įrankis, bet ir virtualūs namai, kompanijos veidas. Todėl ir žvelgti į jį reikėtų atitinkamai – skirti daugiau dėmesio ir meilės, nes tai – vienas iš būdų pritraukti sėkmę.“, – teigia Rūta Čekaitė, UAB „Adface“ vadovė.

  Iš naujo kurti svetainės kartais net nebūtina – pakanka kosmetinių-higieninių patobulinimų, techninio ir/ar stilistinio atnaujinimo, kuris nei užtruks daug laiko, nei reikalaus didelių lėšų, o svetainei – ir jos generuojamiems rezultatams – suteiks galingą naują postūmį.

  Požymiai rodantys, kad svetainei reikalingas atnaujinimas:

  • Svetainė neatitinka dabartinių technologinių kriterijų. Vidutiniškai neatnaujinta svetainė užsikrauna per 15 s, bet 56 proc. vartotojų laukia tik 3 s – po kurių tiesiog uždaro naršyklės langą. Svarbu neprarasti klientų ir pasirūpinti, kad svetainė krautųsi greitai ir sklandžiai.
  • Svetainę nepatogu prižiūrėti. Svetainė – jeigu ji nėra sukurta trumpalaikiam renginiui/projektui – paprastai tarnauja ilgus metus, todėl labai svarbu, kad joje esančią informaciją ir tam tikras dalis patys būtų galima reguliariai ir lengvai atnaujinti.
  • Svetainės dizainas estetiškai ir funkciškai pasenęs. Neretai interneto svetainėse, kuriose didelis dėmesys skiriamas turiniui ir skaitmeninei rinkodarai, dizaino ir navigavimo sprendimai visai nedžiugina. Ko svetainėje tikrai nereikia – tai sudėtingos ir naršymą apsunkinančios navigacijos, akį rėžiančių ir erzinančių spalvinių sprendimų, pernelyg ilgų „susisiekite su mumis“ formų. Tokios svetainės užuot pritraukusios klientus – juos nubaido.

  Sudomino? Daugiau skaitykite čia: https://adface.lt/kada-ir-kodel-atnaujinti-interneto-svetaine/

  Straipsnyje aptarsime kitus požymius, rodančius, jog svetainei būtinas atnaujinimas.

  UAB „ADFACE“ – reklamos ir dizaino agentūra, jau daugiau nei 14 metų kuria internetinę reklamą: interneto svetaines, firminį stilių, animuotą ir vaizdo reklamą. UAB „Adface“ – tai žmonės, kuriems rūpi, ar jums pasiseks, ir kurie gali prie to prisidėti.

  Viskas prasideda nuo pokalbio, pasikalbėkime?

  +370 677 56 162

  info@adface.lt

Skip to content