• Jūsų svetainės kaina: kas ją sudaro?

  „Kai verslui prireikia internetinių namų – naujos svetainės, jūs turite du pasirinkimus: pasinaudoti šabloninių svetainių paslaugomis arba eiti efektyvesniu keliu – samdyti šios srities specialistus, kurie sukurs tiksliai tai, ko reikia jūsų klientams ir verslui. Dirbti su profesionalais verta, nes už juos kalba jų kuriama vertė: kūrybingos, patrauklios ir funkcionalios interneto svetainės, generuoja didžiausią įmanomą grąžą – pelną ir klientus.“, – teigia Rūta Čekaitė, UAB „Adface“ vadovė.

  Unikalaus dizaino svetainės kūrimo išlaidos gali svyruoti, tačiau patikint šią užduotį profesionalų komandai, gaunamas itin platus paslaugų spektras. Pagrindiniai kainą sudarantys aspektai:

  • Analizė. Kiekvienas su profesionalais kuriamas naujos internetinės svetainės projektas prasideda nuo užduoties išgryninimo ir aiškaus tikslo. Svarbu žinoti, kokia pagrindinė svetainės funkcija: prekės ženklo reprezentacija, elektroninė prekyba, edukacija, paslaugų teikimas.
  • Prototipas. Prototipo kūrimo metu nusprendžiama, kokio sudėtingumo ir kokios apimties svetainė reikalinga, kaip atrodys jos vidinis virtualusis žemėlapis, kokių funkcijų joje pridėti ir kokius įrankius naudoti, kaip naviguoti, kokie bus meniu pasirinkimai ir kiti svarbūs elementai.
  • Dizainas. Svetainės dizaino kūrimo etape formuojami vizualiniai elementai ir turinio blokai. Tai  – svarbus etapas, kai svetainė įgauna savo vizualinį identitetą: nuo titulinio puslapio iki kiekvienos vidinių puslapių grupės. Profesionaliai sukurtas dizainas ne tik geriausiai atspindi prekės ženklą, kuria organizacijos įvaizdį, bet ir skatina lankytojų interakcijas, yra pagavus ir įtraukus.

  Sudomino? Daugiau skaitykite čia: https://adface.lt/jusu-svetaines-kaina-kas-ja-sudaro/?preview_id=17805&preview_nonce=c4b8f53aa2&preview=true

  Straipsnyje aptarsime kitus procesus ir paslaugas, lemiančius unikalaus dizaino interneto svetainės kainą.

  UAB „ADFACE“ – reklamos ir dizaino agentūra, kuri jau daugiau nei 14 metų kuria internetinę reklamą: interneto svetaines, firminį stilių, animuotą ir vaizdo reklamą. UAB „Adface“ – tai žmonės, kuriems rūpi, ar jums pasiseks, ir kurie gali prie to prisidėti.

  Viskas prasideda nuo pokalbio. Pasikalbėkime?

  +370 677 56 162

  info@adface.lt

Skip to content