• Ignera Motion Solutions – išskirtinis ir platus kompleksinis požiūris aptarnaujant įvairias pramonės sritis

  Ignera Motion Solutions – tai platus kompleksinis požiūris aptarnaujant pramonės, energetikos, žemės ūkio, statybos, transporto ir kitas pramonės sritis.

  Mūsų įmonės veikla yra orientuota į pramonės segmentą, dar vadinamą MROP (angl. Maintenance, Repair, Operation and Production).

  Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra mechanikos komponentų, eksploatacinių medžiagų ir įrangos tiekimas žemės ūkio, geležinkelių, maisto, baldų, energetikos, miško, metalo gaminių, statybos, transporto ir tekstilės pramonės įrengimų ir mašinų gamybos, remonto ir aptarnavimo įmonėms.

  Dirbant kartu su įvairiomis pramonės įmonėmis mes suprantame, kad yra itin svarbu ne tik kokybiški bei išskirtiniai produktai, bet ir kompleksinis požiūris, kuris kuria tvarų ir ilgalaikį bendradarbiavimą su klientu. Būtent todėl mūsų kompetencija, bendro sprendimo paieška su klientu, leidžia mums būti vienu patraukliausiu ir patikimiausiu partneriu pramonės įmonėms, perkančioms produktus įrengimams ir transporto priemonėms aptarnauti, remontuoti, jų sklandžiam darbui bei gamybai.

  Bendrovės veikla koncentruota į Baltijos regioną – visų pirma į Lietuvą, Latviją, Estiją ir Lenkiją. Kompanijos centrinis biuras yra Kaune, Draugystės g. 19. Čia pat įkurti ir pagrindiniai sandėliai, kurių bendras plotas viršija 2000 m2. Siekdami būti dar arčiau savo klientų, įsteigėme regioninius prekybos padalinius (filialus) Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Daugpilyje ir Rygoje. Latvijos ir Estijos rinkas įmonė aptarnauja per Latvijoje įkurtą bendrovę SIA IGNERA.

  Pagrindinis mūsų prioritetas yra atsakingai ir patikimai tiekti partneriams ir klientams aukštos kokybės mechanikos komponentus, eksploatacines priemones, jų aptarnavimo įrangą, taikymo sprendimus ir įrengimų aptarnavimo, remonto paslaugas.

  Šiuolaikinė pramonė reikalauja gilių techninių ir ekonominių žinių, kompetencijos bei efektyvaus organizavimo gebėjimų, o mūsų darbuotojai yra šios srities profesionalai, pasiruošę pasidalinti sukaupta patirtimi bei padėti rasti sprendimus, leidžiančius padidinti gamybos, remonto įrengimų ir jų priežiūros efektyvumą.

  Ignera Motion Solutions filialuose dirbantys kvalifikuoti specialistai, platus prekių asortimentas sandėliuose, itin greitas prekių pristatymas, patrauklios prekybos sąlygos taupo mūsų klientų laiką ir pinigus.

  Mūsų kontaktus rasite čiahttps://www.ignera.lt/lt/kontaktai

  Ignera Motion Solutions  oficialaus atstovo garantija.

   

  Nuotraukų autorius Egidijus Babelis.

Skip to content