• Gaukite paramą, padengiančią iki 50 % elektroninės parduotuvės kūrimo ar atnaujinimo išlaidų

  Planuojate kurti naują elektroninę svetainę arba atnaujinti jau esamą? Jei taip – šis laikas pats tinkamiausias. Tandemum komanda, padės jūsų verslą perkelti į skaitmeninį lygį, o ES finansuos iki pusės projekto išlaidų!

  Birželio mėnesį (data dar tikslinama) startuojantis Europos Sąjungos paramos projektas skatina MVĮ skaitmeninimą ir kviečia įmones teikti paraiškas jų e. komercijos sprendimų įgyvendinimui (įskaitant integraciją su išteklių valdymo sistemomis) bei produktų vaizdinės konfigūracijos veikloms.

  MVĮ skaitmeninimo parama – tai paskata ir galimybė perkelti savo verslą į naują lygmenį:

  • Atrinktoms įmonėms bus suteiktas iki 40 000 € finansavimas.

  • Paramos intensyvumas – iki 50 %.

  • Teikti paraišką paramai gali labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės (MVĮ), veikiančios ne trumpiau nei vienerius metus.

  Nors tiksli paraiškų teikimo data dar nepaskelbta, neatidėliokite ir projektui ruoškitės jau iš anksto. Savo verslo sėkmę patikėkite į vienos komandos rankas: Tandemum ekspertų komanda pasirūpins jūsų elektroninės svetainės technine užduotimi ir viso projekto įgyvendinimu, o mūsų partneriai – dokumentų ruošimu ir paraiškos pildymu. 90 % mūsų partnerių parengtų paraiškų gavo finansinę paramą, o Tandemum sėkmingai įgyvendino ne vieną ES fondų finansuojamą projektą e. komercijos srityje.

  Jeigu nesate tikri, ar atitinkate sąlygas paramai gauti, arba norite gauti konsultaciją apie jūsų verslo skaitmeninimą, susisiekite su mumis: linas@tandemum.lt, +370 686 10479

  Pirmieji sužinokite apie priemonės kvietimo paskelbimą! Daugiau informacijos apie paramą ir paraiškų teikimą rasite čia www.tandemum.lt/es-parama

Skip to content