-->
 • Forume „Darbas ir poilsis“ dirbtinio intelekto proveržio ir darbo rinkos tendencijų padiktuotos temos

  „SDG“ rengia jau trečiąjį kasmetinį forumą „Darbas ir poilsis“ ir gegužės 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenos SDG amfiteatre kviečia aptarti personalo valdymo praktikas, technologinių, demografinių, geopolitinių veiksnių keliamus iššūkius ir ieškoti naujų, efektyvių sprendimų. Forumas taip pat bus tiesiogiai transliuojamas internetu.

  Šių metų forumo temos:

  – Darbo santykiai. Kaip teisingai ir teisėtai atleisti?

  – Kai atleidimas atrodo neišvengiamas: kada verta bandyti išlaikyti darbuotoją, o kada geriau paleisti? Teisingas ir teisėtas darbdavio elgesys atsisakant darbuotojo. Kaip tinkamai taikyti atleidimo procedūrą ir išvengti ginčų? Teisininkų, mediatorių, verslo konsultantų praktinės įžvalgos.

  – Darbo laiko evoliucija. Kaip keičiasi taisyklės?

  – Skirtingi darbo laiko režimai: privalumai ir trūkumai, įtaka darbuotojų produktyvumui, sveikatai, motyvacijai. Įmonių patirtis sutrumpinus darbo laiką / taikant lankstų darbo grafiką / atsisakius naktinių pamainų / dirbant nuotoliu. Kaip organizuoti darbą, paskirstyti krūvį, reguliuoti atskaitomybę, palaikyti nutolusių komandų komunikaciją.

  – Dirbtinis intelektas darbo santykiuose

  – Žmogaus ir technologijų santykis, dirbtinio intelekto pritaikomumas, sprendimai personalo atrankose. Aktualiausios su dirbtinio intelekto blykstelėjimu susijusios žinios, galimybės ir grėsmės, neišvengiamai daroma įtaka bei dirbtinio intelekto etika.

  Forumo formatas: 3-4 pranešimai aktualia tema, po kurių seka 20 minučių temos pranešėjų diskusija su moderatoriumi.

  Susipažinti su programa, registruotis dalyvavimui forume galima čia: https://sdgforumas.lt/darbas-ir-poilsis-2023

  Rūmų nariams taikoma 20 proc. nuolaida su kodu RUMAI20.

  Papildoma informacija el. paštu info@sdgforumas.lt, tel. +370 699 39968

Skip to content